تاریخ انتشار نسخه‌ی ۱٫۰ بازی Black Mesa مشخص شد

۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Black Mesa در صفحه‌ی رسمی این بازی در فروشگاه استیم اعلام کرده است که نسخه‌ی ۱٫۰ این بازی به زودی در دسترس هواداران قرار می‌گیرد.

پس از گذشت حدود ۱۴ سال از آغاز توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی محبوب Half Life، استودیوی کروبار کالکتیو (Crowbar Collective) بالاخره ساخت بازی Black Mesa را به پایان رسانده است. همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، تمامی محتوای در نظر گرفته شده برای بازی در نسخه‌ی ۱٫۰ در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

در جدیدترین مطلب منتشر شده در صفحه‌ی استیم بازی، مدیر ارشد پروژه اطلاعات جدیدی از بازی و توضیحاتی از روند طولانی ساخت این عنوان را در اختیار هواداران قرار داده است. شما می‌توانید بخشی از مطلب منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید:

حقیقت این است که هر مسیر یک راه طولانی به شمار می‌رود. با این حال اگر شما از این موضوع واهمه داشته باشید باعث می‌شود از مسیری که بیش از همه شما را هیجان‌زده کرده و بهترین پاداش را دارد، دور بمانید. این موضوع درست است که همه دوستان قابل اعتمادی ندارند که آن‌ها به سمت پروژه هدایت کنند و همه نمی‌توانند مالک یک استودیوی بازی‌سازی باشند ولی اگر می‌خواهید به هدفی برسید تنها راه این است که آن کار را انجام دهید. شما نمی‌توانید بدون شرکت کردن در یک بازی در آن بازی پیروز شوید.

با استفاده از شانس، کار سخت و البته مقدار کمی جهل، ما از مسیر خود برای تمام کردن این بازی فاصله نگرفتیم. ما به آن‌چه که ساخته‌ایم افتخار می‌کنید. ما باور داریم که نسخه‌ی ۱٫۰ بهترین، بهینه‌ترین و مفرح‌ترین نسخه از این عنوان تا به امروز است. انتظارات و هیجانات پیرامون پروژه‌ی ما بسیار عالی بوده است.

Black Mesa یک بازی ویدئویی است که نقاط ضعف و قوت خود را دارد. همان‌طور که لئوناردو داوینچی نیز گفته بود «هنر هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد و تنها رها می‌شود». اگرچه ما قصد داریم پس از انتشار نسخه‌ی ۱٫۰ به پشتیبانی از بازی و رفع مشکلات آن ادامه دهیم ولی این بازی هیچ‌گاه یک عنوان بی‌نقص نخواهد بود.

نسخه‌ی ۱٫۰ بازی Black Mesa در تاریخ ۱۵ اسفند ماه سال جاری (۵ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی فروشگاه استیم عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید