تیم توسعه‌ی Monster Hunter نیز از رویداد PAX East 2020 کناره‌گیری کرد

۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

مشخصاً در بازه‌ی زمانی خوبی از سال قرار داریم؛ بازی‌های بزرگ کم‌کم به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شوند و رویدادهای جذاب بازی‌های ویدئویی نیز در سرتاسر دنیا برگزار خواهند شد اما متاسفانه شیوع ویروس کرونا شیرینی این ایام را به کام بازی‌بازان تلخ کرده است.

به‌تازگی حساب بخش آمریکای شرکت کپکام (Capcom) در توییتر با انتشار پیامی اعلام کرده است تیم توسعه‌ی Monster Hunter World و میهمانان رویداد آن در PAX East 2020 شرکت نخواهند کرد و این یعنی رویداد MH Festa به‌صورت محدودتری برگزار خواهد شد:

به‌روزرسانی درباره‌ی MH Festa: Boston 2020:

متاسفانه میهمانان ما از تیم توسعه‌ی Monster Hunter قادر به حضور در این رویداد نخواهند بود. جلسه‌ی دیدار با توسعه‌دهندگان و گرفتن امضا از آن‌ها برگزار نخواهد شد اما همچنان برنامه داریم اخبار بیشتری از Iceborne به‌اشتراک بگذاریم.

عذرخواهی صمیمانه‌ی ما را بابت ناراحتی به‌وجود آمده بپذیرید!

البته هنوز مشخص نیست دلیل لغو ناگهانی برنامه‌های Monster Hunter چه چیزی باشد اما از آن‌جا که پیشتر شرکت سونی و پس از آن تیم توسعه‌ی Final Fantasy 14 به‌دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در رویداد PAX East 2020 کناره‌گیری کردند، احتمال می‌رود تصمیم اخیر کپکام نیز به همین علت اتخاذ شده باشد. با درنظر گرفتن این مورد، صحبت‌های تند شهردار بوستون خطاب به سونی شامل حال سایر اعضای کلیدی در صنعت بازی‌ها نیز می‌شوند.

بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی بسته‌ی الحاقی Monster Hunter World: Iceborne را از طریق وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید