تریلر جدید بازی Dreams به بازخوردها و نقدهای مثبت آن می‌پردازد

۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

همان‌طور که مستحضر هستید، پس از مدت‌ها سرانجام بازی Dreams حدود ۱۰ روز قبل به صورت رسمی منتشر شد. استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) سال‌های زیادی را برروی این عنوان کار کرد و نتیجه‌ی آن تلاش‌ها نیز ارائه‌ی یک اثر تحسین‌برانگیز به مخاطبان بود. Dreams علاوه بر استقبال خوب مخاطبان، از سوی منتقدین نیز با دریافت نقدها و نمرات بسیار عالی مورد تحسین قرار گرفت. به‌تازگی شرکت سونی تریلر جدیدی از عنوان Dreams را منتشر شده که برروی بازخوردها، نقدها و نمرات مثبت این اثر تمرکز دارد.

علاوه بر این مورد، در ویدئوی منتشر شده بسیاری از چیزهایی که توسط کاربران در Dreams ساخته شده نیز به نمایش درآمده است. در حال حاضر، بازی Dreams با ۵۶ نقد میانگین نمرات ۸۹ را از وب‌سایت متاکریتیک و همچنین میانگین نمرات ۹۱ را از وب‌سایت OpenCritic دریافت کرده است. در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Dreams را که برروی نقدها و نمرات این عنوان تمرکز دارد، از قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Dreams هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را از طریق نشانی قرار گرفته مطالعه بفرمایید. اگر قصد خرید این بازی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی هایلایت این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید و با نکات پیش از خرید آن آشنا شوید. علاوه بر این موارد، پیشنهاد می‌شود که مصاحبه‌ی جدید بنیان‌گذار استودیوی مدیا مولکول را نیز از دست ندهید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید