ظاهر شخصیت Spawn در Mortal Kombat 11 فاش شد

۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

Mortal Kombat 11 آخرین شخصیت الحاقی خود را در ماه مارس در قالب یک Kombat Pack دریافت خواهدد کرد و این شخصیت قرار است ضدقهرمان کمیکی محبوب، Spawn باشد. در حالی که ندرریلم (NetherRealm) هنوز گیم‌پلی این شخصیت را فاش نکرده، خالق آن، تاد مک‌فارلین (Todd McFarlane)، ظاهر کامل این شخصیت را در حساب توییتری خود فاش کرد. او این کار را با انتشار تصاویری از یک اکشن فیگور از شخصیت Spawn انجام داد.

همان طور که انتظار می‌رفت، ظاهر این شخصیت درست شبیه همان اسپاونی است که در تمام این سال‌ها دیده‌ایم. چند نکته‌ی کلیدی و قابل توجه یکی شمشیر اوست، که احتمالا در بازی از آن استفاده خواهد کرد، و دیگری چکمه‌ی سنگین پای راستش است. احتمالا از این چکمه در Fatal Blowهای این شخصیت به خوبی بهره گرفته خواهد شد.

تصاویر منتشر شده از شخصیت Spawn در توییتر تاد مک‌فارلین

 

تصاویر منتشر شده از شخصیت Spawn در توییتر تاد مک‌فارلین

 

تصاویر منتشر شده از شخصیت Spawn در توییتر تاد مک‌فارلین

 

Mortal Kombat 11 هم اکنون بر روی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است. آخرین شخصیت الحاقی به این بازی، شخصیت جوکر از سری بتمن بود که یک حرکت فینیشر Friendship جدید به این عنوان اضافه کرد. Spawn در تاریخ ۲۷ اسفند (۱۷ مارس) برای دارندگان Kombat Pack در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان محبوب را از طریق یکی از شماره‌های ویدئو گیمفا تماشا نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید