گزارش: دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order در دست ساخت است

۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

اگر از هواداران سری بازی‌های Star Wars ساخته شده توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هستید، خبرهای خوبی انتظارتان را می‌کشند چراکه به‌تازگی مشخص شده است دو بازی جدید از این مجموعه در دست ساخت قرار دارد.

اطلاعات جدید از گزارش اخیراً منتشر شده توسط جیسون شرایر (Jason Schreier)، یکی از منابع داخلی بسیار معتبر در دنیای بازی‌های ویدئویی، به‌دست آمده‌اند. طبق این گزارش، اولین بازی یک دنباله‌ی مستقیم برای عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order است که باتوجه موفقیت‌های تجاری سال گذشته‌ی این بازی چندان هم دور از انتظار نیست تا ببینیم نسخه‌ی استودیوی ریسپاون (Respawn) دنیای جنگ ستارگان دارای دنباله‌ای جدید باشد.

بازیِ دوم اما عنوانی “کوچک‌تر، و پروژه‌ای غیرمعمولی‌تر” محسوب می‌شود و توسط استودیوی الکترونیک آرتس موتیو (EA Motive) در دست ساخت قرار دارد. باوجود این‌که جزئیات منتشر شده درباره‌ی این بازی بسیار مبهم است اما گزارش شرایر شامل هیچ جزئیات بیشتری نیست. موتیو پیش‌تر وظیفه‌ی ساخت بخش داستانی Star Wars: Battlefront II را بر عهده داشت که باتوجه به مشکلات این بخش و سخت‌گیری الکترونیک آرتس در قبال عناوین داستانی، ممکن است توسعه‌ی این عنوان نیز مانند Star Wars استودیوی ویسرال گیمز (Visceral Games) لغو شود. البته در نظر داشته باشید تمام این‌ها حدس و گمان هستند.

باوجود این‌که گزارش‌های شرایر اکثراً درست از آب در می‌آیند اما ناگزیریم تا زمان انتشار اخبار رسمی، به اطلاعات اخیر وی به چشم شایعه بنگریم. در حال حاضر پیشنهاد می‌کنیم اگر آخرین بازی از این سری یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order را تجربه نکرده‌اید حتماً آن را که برروی یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بازی کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی این عنوان نیز می‌توانید نقد و بررسی و تحلیل عملکرد فنی آن را از طریق وب‌سایت گیمفا مطالعه و مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید