بازی روگ‌لایک Rogue Lords برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی معرفی شد

۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

شرکت نیکان (Nacon) و استودیوهای سایانید (Cyanide Studio) و لیکر (Leikir Studio) اخیراً از پروژه‌ی جدید خود رونمایی کرده‌اند. این بازی که Rogue Lords نام دارد، عنوانی در سبک روگ‌لایک است که داستان آن در انگلستان قرن هفدهم روایت شده و شما را در نقش شیطان قرار می‌دهد.

خانم کمیل لیسویر (Camille Lisoir)، کارگردان هنری استودیوی سایانید، در مورد این پروژه و نحوه‌ی شکل گیری آن توضیحاتی را ارائه داده است:

Rogue Lords عنوانی است که چند سال پیش با جرمی موندرو (Jeremie Monedero)، کارگردان بازی، در مورد آن صحبت کرده و به ساخت آن فکر کردیم.

ما بسیار خوشحالیم که این پروژه بالاخره به واقعیت تبدیل شده است. ما با تیم با استعداد استودیوی لیکر بسیار هماهنگ هستیم و بی‌صبرانه منتظریم تا از دنیای شیطانی‌مان رونمایی کنیم.

شرکت نیکان، ناشر Rogue Lords، اطلاعاتی را در مورد این بازی منتشر کرده است:

Rogue Lords در انگلستان قرن هفدهم جریان دارد؛ مکانی تاریک که انسان‌های فانی و موجودات شیطانی در کنار هم قدم می‌زنند.

در این بازی، بازی‌باز کنترل شیطان را در اختیار دارد؛ کسی که پس از یک شکست بسیار بد، دوباره به دنبال بدست آوردن قدرت‌هایش است. شیطان قصد دارد که باز هم فساد را در جامعه‌ای که به خاطر غیبت او ناپایدار شده است، پخش کند. برای رسیدن به اهداف تاریکش، او کنترل یک تیم شیطانی از شاگردان خود را در اختیار دارد که شامل Bloody Mary ،Dracula ،the White Lady و Baron Samedi می‌شوند.

در بازی Rogue Lords، بازی‌باز در یک نقشه‌ی سه بعدی به گشت و گذار پرداخته و انتخاب می‌کند که چگونه می‌خواهد در طی تعامل با شخصیت‌های دیگر، برنامه‌ی هرج و مرج خود را عملی کند. او همچنین شاگردان خود را به نبرد‌های نوبتی سخت می‌فرستد و با استفاده از مهارت‌های آن‌ها، دشمنان خود را از بین می‌برد. اگر او شکست بخورد، بازی به پایان می‌رسد. اگر این اتفاق رخ دهد، بازی‌باز تمام پیشرفت شخصیت خود را از دست می‌دهد و باید بازی را از اول آغاز کند. او باید تعادل را طوری حفظ کرده که از شکست جلوگیری کند. به عنوان آخرین راهکار، بازی‌باز می‌تواند قدرت‌های ویژه‌ی شیطان را فرا بخواند و با تقلب کردن از طریق رابط بازی، شرایط را به طور کامل تغییر دهد.

بازی Rogue Lords در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید