گیفت کارت
گیفت کارت

بیمارستان موفق کنسول‌ها | نقدها و نمرات نسخه‌ی کنسولی بازی Two Point Hospital منتشر شد

۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بازی Two Point Hospital، در دسته‌ی بازی‌های مدیریتی قرار می‌گیرد و در آن باید به مدیریت یک بیمارستان بزرگ بپردازید. این بازی، اولین بار در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط شرکت سگا (Sega) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. همچنین، پس از انتشار به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف، استقبال خوبی از این بازی شد و Two Point Hospital توانست مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. در نتیجه‌ی موفقیت این بازی، مدتی بعد از انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، سگا تصمیم گرفت تا پروژه‌ی ساخت نسخه‌های کنسولی آن را نیز شروع کند.

در نهایت، چندی پیش نسخه‌های کنسولی این بازی عرضه شد و هم‌اکنون نمرات آن‌ها در دسترس قرار گرفته است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.

۹/۱۰ Nintendo Life

غیر ممکن است که پس از تجربه‌ی Two Point Hospital، شیفته‌ی آن نشوید. این بازی با به‌کارگیری صحیح المان‌های سبک شبیه‌سازی و الهام‌گیری از نسخه‌های مشهوری که در این سبک می‌شناسیم، توانسته است تا به یک بازی کاملاً سرگرم کننده تبدیل شود. از طرفی دیگر، می‌توان آن را جزو بازی‌های Third Party موفق سوییچ دانست. همچنین، با داشتن خصوصیات ظاهری شاخص این بازی، می‌توان آن را با فاصله، بهترینِ مجموعه‌ی خود دانست. در مجموع، Two Point Hospital با گیم‌پلی بی‌پایان و اعتیاد آور خود، به راحتی بازی‌بازانش را برای ساعت‌های طولانی سرگرم خواهد کرد.

۸٫۵/۱۰ God is a Geek

گویا انتظار کشیدن برای عرضه‌ی بازی Two Point Hospital کاملاً ارزشش را داشته است؛ بنابراین، با اطمینان خاطر این بازی را خریداری کنید و مطمئن باشید که بعد از خرید آن، دچار پشیمانی نخواهید شد.

۱۰/۱۰ NintendoWorldReport

در ساعاتی که من به تجربه‌ی Two Point Hospital پرداختم، همانند بیماری بودم که تازه درمان شده است. در واقع، این بازی به همان اندازه که اعتیاد آور است، می‌تواند بازی‌بازانش را راضی کند. در مجموع، اصلاً مهم نیست که به عنوان یک بازی شبیه‌سازی به Two Point Hospital نگاه کنید یا پسوند Tycoon را به آن بچسبانید، این بازی در هر حالت می‌تواند شما را سرگرم کند.

۹/۱۰ The Digital Fix

بازی Two Point Hospital، سرگرم کننده و بسیار جالب است. در واقع، بخش‌های مختلف گیم‌پلی این بازی عملکرد خوبی دارند و هرگز از تجربه‌ی آن خسته نخواهید شد. من واقعاً از تجربه‌ی آن لذت بردم و فکر می‌کنم که شما هم پس از تجربه‌ی آن با من هم نظر خواهید بود.

۹/۱۰ Vooks

بازی Two Point Hospital، در همه‌ی بخش‌ها خود عملکرد خوبی دارد. تجربه‌ای که انجام این بازی شبیه‌ساز در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، تجربه‌ای ارزشمند از یک بازی آموزنده و چالش برانگیز است.

۸/۱۰ CGMagazine

اگر از برخی ایرادات فنی که گاهاً در بازی با آن‌ها روبرو می‌شویم، چشم‌پوشی کنیم، بازی Two Point Hospital می‌تواند به یکی از بهترین بازی‌های سبک خود که در دسترس کنسول‌ها قرار گرفته است، تبدیل شود.

۸/۱۰ The Indie Game Website

بدون شک، با نمونه‌ای موفق از یک بازی پورت شده روبرو هستیم. این بازی به خوبی یاد می‌دهد که می‌توان به جای ترسیدن از بیماران، با لبخند به معاشرت با آن‌ها پرداخت.

۸٫۸/۱۰ Hobby Consolas

بازی Two Point Hospital، دقیقاً همان بازی است که سال‌ها منتظرش بودیم؛ یک نمونه‌ی به‌روزشده از بازی Theme Hospital. شاید این بازی همچنان از فرمول ساخته‌های بول‌فراگ (Bullfrog) پیروی کند، اما از همه جهات عملکرد خوبی دارد و می‌تواند ساعت‌ها بازی‌بازانش را سرگرم کند.

 

میانگین نمرات نسخه‌ی سوییچ بازی در وب‌سایت متاکریتیک

میانگین نمرات نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی در وبسایت متاکریتیک

میانگین نمرات نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی در وبسایت متاکریتیک

بازی Two Point Hospital، هم اکنون برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، اکس‌باکس‌وان پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید