به‌روزرسان ۶٫۲ PUBG، قابلیت کراس‌پلی بین کنسول‌ها را فراهم می‌کند

Android ، iOS ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

به‌روزرسان ۶٫۲ بازی PUBG، علاوه بر اینکه قابلیت‌های جدیدی نظیر Team Deathmatch را به بازی می‌افزاید، قابلیت کراس‌پلی بین بازی‌بازان اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را نیز فراهم می‌کند.

چندی پیش، به‌روزرسان ۶٫۲ برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی PUBG منتشر شد. اما اخبار پیرامون محتوای این به‌روزرسان، عمدتاً به افزوده شدن بخش Team Deathmatch ختم می‌شد که برروی سرورهای آزمایشی پلتفرم رایانه‌های شخصی آن قرار داشت. اما با توجه به این‌که این به‌روزرسان از ابتدا در دسترس کنسول‌ها قرار نگرفته بود، نکته‌ای فراتر از هرگونه ویژگی این به‌روزرسان از نظرها مخفی ماند. این ویژگی بسیار مثبت که از طریق به‌روزرسان ۶٫۲ دردسترس بازی‌بازان نسخه‌های کنسولی این بازی قرار خواهد گرفت، قابلیت کراس‌پلی بین نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان است.

بنابراین، PUBG که زمانی به صورت انحصاری در اختیار دارندگان کنسول اکس‌باکس وان بود، اکنون اجازه می‌دهد تا بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به‌راحتی با یکدیگر به انجام بازی بپردازند و به‌زودی شاهد ادغام آن‌ها خواهیم بود.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، می‌توانید نقد و بررسی و ویدیوی تحلیل فنی اختصاصی گیمفا از این بازی را مشاهده کنید.

12345678910(38 رای, میانگین آرا 6٫53 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید