جدیدترین به‌روزرسان بازی Ultimate Chicken Horse معرفی شد

۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

استودیوی کلور اندور گیمز (Clever Endeavour Games) امروز از جدیدترین به‌روزرسان بازی Ultimate Chicken Horse رونمایی کرده است. این به‌روزرسان جدید اواخر اسفند ماه در دسترس کاربران تمامی پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

بازی Ultimate Chicken Horse به طور حتم یکی از بهترین عناوین گروهی و چندنفره‌ی موجود در بازار است. در این بازی پلتفرمر، به بازی‌بازان اجازه داده می‌شود مسیرهای مختلف در مراحل مسابقه را خود طراحی کنند. در هر راند از مسابقه، یک ابزار جدید به هر یک از بازی‌بازان داده می‌شود تا به مسیر مسابقه اضافه کنند که این کار می‌تواند مسابقه را سخت‌تر و یا بسیار آسان کند. هدف اصلی بازی این است که در هر انتخاب، شما بتوانید کار را برای خود آسان و در مقابل کار دیگران را سخت‌تر کنید. با وجود گذشت چندین سال از انتشار اولیه‌ی بازی، تیم سازنده همچنان به انتشار به‌روزرسان‌های جدید برای این عنوان ادامه می‌دهد. جدیدترین به‌روزرسان معرفی شده برای بازی A-Cobra-tic Update نام داشته و در تاریخ ۲۲ اسفند ماه سال جاری (۱۲ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

این به‌‎روزرسان جدید یک شخصیت تازه را به جمع شخصیت‌های موجود در بازی اضافه می‌کند. این شخصیت جدید و البته بامزه، یک مار اسکیت سوار است که هم‌زمان با انتشار این به‌روزرسان جدید در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. البته طبیعی است که محتوای این به‌روزرسان جدید به همین یک شخصیت خلاصه نمی‌شود. در کنار این مار بانمک، شما چهار ابزار و دو مرحله‌ی جدید نیز دریافت خواهید کرد.

اولین مرحله‌ی جدید بازی Ballroom نام دارد. در این مرحله، شما باید برروی ۶ لوستر آویزان حرکت کنید و هدف نهایی شما، رسیدن به خط پایان در زیر پایین‌ترین لوستر خواهد بود. نکته‌ی جذاب این مرحله این است که با هر بار شروع مجدد، مکان اولیه‌ی شما تغییر خواهد کرد که این موضوع برنامه‌ریزی برای راندهای بعدی و قرار دادن ابزارهای موجود را بسیار دشوارتر می‌کند. دومین مرحله‌ی اضافه شده به بازی Space است که در آن، یک سفینه‌ی فضایی تلاش دارد شما را به وسیله‌ی یک لیزر به سفینه انتقال دهد. علاوه بر این، بهتر است از توپ‌های آتشینی که در محیط حرکت می‌کنند نیز فاصله بگیرید.

این به‌روزرسان که به مناسبت چهارمین سالگرد عرضه‌ی بازی منتشر می‌شود، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را در اختیار کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ قرار می‌دهد. متاسفانه تا به این لحظه اضافه شدن این قابلیت به کنسول اکس‌باکس وان تایید نشده است.

بازی Ultimate Chicken Horse در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این به‌روزرسان جدید را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید