درآمد حاصل از فروش The Witcher 3 برروی استیم از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کرد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

طبق اعلام استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، از اکتبر ۲۰۱۸ میلادی تا به امروز، بازی The Witcher 3 برروی استیم توانسته است درآمدی بیش از ۵۰ میلیون دلار را کسب نماید. همچنین این استودیو تایید کرد که از حالا ۸۰ درصد از سهم فروش این بازی را از طریق استیم دریافت می‌کند.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد در رابطه با این موضوع پیامی را در توییتر رسمی خود منتشر کرد:

مجموع درآمد حاصل از فروش بازی The Witcher 3 برروی استیم از تاریخ اول اکتبر ۲۰۱۸ تا به امروز، از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کرده است. ما هم‌اکنون ۸۰ درصد از سهم فروش بازی را برروی استیم دریافت می‌کنیم. از همه‌ی حمایت‌های شما تشکر می‌کنیم.

پخش سریال Witcher از شبکه‌ی Netflix موجب شد تا عنوان The Witcher 3 برروی استیم از نظر تعداد بازی‌بازان رکورد جدیدی را ثبت نماید. در آن زمان، تعداد بازی‌بازان همزمان این بازی به بیش از ۱۰۲ هزار نفر رسید. همچنین براساس گزارش جدید NPD، همزمان با پخش سریال و عرضه‎‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ The Witcher 3، فروش این بازی در ماه دسامبر ۲۰۱۹ بیش از ۵۵۰ درصد افزایش یافته است.

The Witcher 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی نسخه‌ی اصلی و نیز نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر را از طریق لینک‌های قرار داده شده مطالعه بفرمایید.

12345678910(17 رای, میانگین آرا 9٫82 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید