رویدادهای فصلی رایگانی برای بازی Animal Crossing: New Horizons طراحی شده‌اند

۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

تا چند وقت دیگر شاهد انتشار بازی محبوب و پرطرفدار Animal Crossing: New Horizons برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود که تا به الان هواداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. در همین راستا، به تازگی نینتندو یک رویداد نینتندو دایرکت ویژه‌ای برای این بازی ترتیب و در آن، اطلاعات جدیدی در مورد ویژگی‌ها و گیم‌پلی بازی Animal Crossing: New Horizons در دسترس قرار داد. یکی از این اخبار و گزارش‌ها مربوط به رویدادها و اتفاقات منحصر به فردی است که به صورت فصلی و رایگان در بازی Animal Crossing: New Horizons به اجرا در خواهند آمد.

همان‌طور که در جریان هستید، این سری یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های شرکت نینتندو محسوب می‌شود که برخلاف اکثر بازی‌های بزرگ، برروی نمایش یک زندگی مجازی و ارائه‌ی یک تجربه‌ی آرامش بخش تمرکز دارد. مدت زیادی می‌گذرد که هواداران سری Animal Crossing، نتوانسته‌اند نسخه‌ای شایسته دریافت کنند و با توجه به روند بسیار خوب نینتندو در تولید انحصاری برای کنسول سوییچ، به نظر می‌رسد Animal Crossing: New Horizons قرار است بالاخره یک تجربه‌ی منحصر به فردی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Animal Crossing: New Horizons به‌روزرسانی‌های رایگانی را به عنوان محتویات پس از عرضه دریافت خواهد کرد که رویدادهای ویژه‌ای را در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار می‌دهند. اولین رویداد Bunny Day خواهد بود که در ماه آوریل ۲۰۲۰ اجرا می‌شود و در آن، تخم‌های Easter گرامی داشته می‌شوند. رویدادهای دیگری به مناسبت کریسمس و روز شکرگزاری و غیره نیز هر چند وقت یکبار در دسترس قرار خواهند گرفت و استودیوی سازنده اعلام کرده است که هر یک از این رویدادها، شخصیت‌ها و کاراکترهای جدیدی را به نمایش خواهند گذاشت.

همچنین شایان ذکر است که استودیوی سازنده در این مراسم اعلام کرد ذخیره‌سازی ابری در این نسخه از Animal Crossing پشتیبانی نخواهد شد. اما در شرایطی که سیستم شما با مشکل مواجه شد و یا اطلاعات بازی خود را از دست دادید، می‌توانید از طریق حساب Nintendo Switch Online اطلاعات و فایل‌های ذخیره‌ای بازیتان را برای باری دیگر بازیابی کنید.

Animal Crossing:New Horizons در تاریخ جمعه ۱ فروردین‌ ماه سال ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه می شود. تاریخ اولیه‌ی عرضه‌ی بازی سال ۲۰۱۹ بود اما نینتندو به علت کامل‌تر‌ شدن بازی تصمیم گرفت تا بازی را با تاخیر منتشر کند. شایان ذکر است که میزان حجم مورد نیاز برای نصب بازی Animal Crossing: New Horizons نیز حدود ۶٫۲ گیگابایت اعلام شده است.

کسانی که بازی Animal Crossing: New Horizons را پیش خرید کرده‌اند، قادر خواهند بود که از طریق فروشگاه eShop این بازی محبوب را دانلود کنند و به محض عرضه‌ی رسمی بازی، شروع به بازی کردن بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید