تریلری از شخصیت Kefla در بازی Dragon Ball FighterZ عرضه شد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در روزهای اخیر از انتشار شخصیت جدیدی برای بازی جذاب Dragon Ball FighterZ خبر داده بود، امروز تریلری از آن را هم در اختیار هواداران قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد این تریلر باشید.

بدون شک تاکنون به تجربه‌ی نسخه‌های Dragon Ball پرداخته و یا نام آن را شنیده‌اید. این سری با سبک اکشنی که دارد، طرفداران بسیاری از سراسر جهان پیدا کرده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری Dragon Ball Z: Kakarot نام دارد که به تازگی هم منتشر شده است. در این بازی باید شخصیت دلخواه خود را برگزیده و با فنون مختلفی که در اختیار دارید، به نبرد با دشمنان زیادی بپردازید. این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین تفاوت‌های بسیاری دارد و کیفیت آن هم بهتر شده است. اخیرا اطلاعاتی از شخضیت جدید این بازی عرضه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق اعلام بندای نامکو، بسته الحاقی جدید Dragon Ball FighterZ که حاوی شحصیت Kefla است، در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۸ (۲۸ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین تریلری ۴ دقیقه‌ای از این شخصیت منتشر شده است تا بازی‌بازان بتوانند تصمیم بهتری برای انتخاب و استفاده از وی بگیرند. Dragon Ball FighterZ هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل بازی است. در پایان برای آشنایی بیشتر با بازی مذکور می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 6٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید