شیطان سوئیچ | نقدها و نمرات Devil May Cry 3 Special Edition منتشر شد

عنوان Devil May Cry 3: Dante’s Awakening که یکی از برترین‌های سری Devil May Cry است، به تازگی برروی کنسول نینتندو سوئیچ پورت شده است و با توجه به نمرات منتشر شده، ظاهرا شاهد ریمستر قابل قبولی هستیم.

داستان Devil May Cry 3 قبل از وقایع نسخه‌ی اول این سری جریان دارد و دنباله‌روی دانته در مسیر نبردی نهایی و حماسی با برادرش است. در این مسیر با دشمنانی قابل و شخصیت‌هایی نامرسوم رو به رو می‌شوید. یکی از ویژگی‌های جذاب مبارزات بازی، در دسترس بودن چندین نوع سبک متفاوت است. سبک‌هایی مانند دوربرد و تدافعی به بازی‌باز اجازه‌ی شخصی‌سازی شیوه‌ی شیطان‌کشی را می‌دهد. خبر خوب این است که برخلاف نسخه‌ی اصلی، Devil May Cry 3 Special Edition به بازی‌باز اجازه‌ی دسترسی به تمامی این سبک‌ها را از همان اول بازی می‌دهد. همچنین در این نسخه می‌توانید در نقش ویرجیل، برادر شیطانی دانته، نیز بازی کنید و یک حالت Survival هم به بازی اضافه شده است. بازی به صورت Co-Op نیز قابل بازی است و دو بازی‌باز می‌توانند بین دانته و ویرجیل، شخصیت مد نظر خود را انتخاب کنند. این ویژگی با قابلیت‌های جوی‌کان سوئیچ نیز همگام است. با این اوصاف، بدون معطلی بیشتر به بررسی نمره‌های بازی می‌پردازیم تا متوجه شویم Devil May Cry 3 Special Edition تا چه حد توانسته جادوی نسخه‌ی اصلی را برروی سوئیچ بیاورد.

Press Start 9/10

Devil May Cry 3 Special Edition برروی سوئیچ بدون شک بهترین شیوه برای تجربه‌ی Devil May Cry 3 است. با وجود برخی مشکلات فنی که از پورت‌های قبلی به ارث رسیده‌اند، یک سری ویژگی منحصر به فرد به بازی اضافه شده‌اند که کاملا کم و کاستی‌های بازی را جربان می‌کنند. حالت Free-Style حقیقتا تاثیرگذار است و باعث می‌شود یک پکیج قوی به یک پکیج استثنایی تبدیل شود. چه می‌خواهید برای اولین بار وارد دنیای Devil May Cry شوید یا یک هوادار قدیمی هستید، Devil May Cry 3 Special Edition را نباید از دست بدهید.

Nintendo Life 9/10

Devil May Cry 3 همچنان یکی از برترین عناوین اکشن تاریخ است. قطعا بازی با گذر زمان در برخی جوانب افت کرده است، اما مبارزات مبتنی بر کمبوی بازی همان تازگی ۲۰۰۵ را دارند. حالت Free-Style جدید که به بازی‌بازان اجازه‌ی تغییر سبک مبارزه را به صورت درجا می‌دهد، یک افزودنی حقیقتا عالی به این پکیج است و حالت Co-Op هم مانند خامه‌ی روی کیک برای این پورت سوئیچ است. Devil May Cry 3 Special Edition باید برای تمامی هواداران سوئیچ جذاب باشد.

TheSixthAxix 8/10

Devil May Cry 3 Special Edition یک سری ویژگی جدید را به پورت سوئیچ اضافه می‌کند. بازی در برخی جوانب و به خصوص از نظر بصری توی ذوق می‌زند که البته به خاطر قدمت بالای آن است. با این حال، افزوده شدن حالت جدید Free-Style و ویژگی جالب Co-Op با استفاده از جوی‌کان، Devil May Cry 3 Special Edition را به نسخه‌ی نهایی و برتر Devil May Cry 3 تبدیل می‌کند.

Carole Quintaine 7/10

 

Devil May Cry 3 برروی سوئیچ هنوز هم بازی خوبی است و فرصت مناسبی را برای بازگشت به دنیای دانته فراهم می‌کند. قابلیت تعویض سبک مبارزات به صورت درجا، به بازی یک حس مدرن بودن را می‌بخشد که حسابی کمبود آن حس می‌شد. با این وجود، دوربین بازی همچنان عقب‌مانده است. با این اوصاف، Devil May Cry 3 Special Edition با اینکه هنوز هم بازی خوبی است، اما سن بالای آن به وضوح قابل مشاهده است. خوشبختانه، دانته همچنان روی فرم مانده است.

Everyeye.it 6.5/10

در مقایسه با ریمستری که هشت سال پیش منتشر شد، کپکام (Capcom) بالاخره برخی از ویژگی‌های گیم‌پلی را تغییر داده است تا بازی حس و حال مدرن‌تری داشته باشد. با این حال، همه‌ی جوانب بازی دچار تغییرات جدید و مثبت نشده‌اند. منوهای بازی همچنان کارآمد نیستند و میان‌پرده‌های از پیش‌ رندرشده‌ی بازی، کیفیت خوبی برای به نمایش گذاشتن برخی از صحنه‌های نمادین مجموعه را ندارند.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

12345678910(10 رای, میانگین آرا 7٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Resident Mikami گفت:

    در جواب jason 22
    دوست عزیز اصلا بحث من ربطی به گاد و سونی و کوفت و زهرمار و این حرفا نیست……. یه بار میخوندی میفهمیدی…… بحث سر کامنتا و کاربرای فن بوی و تاکسیک سایت …… امثال این علی پاور و سهیل و همین امین برق چی چی …….. بحث سر اینه که چرا یه سایت خوب گیمی باید همچین کاربرایی داشته باشه، بحث سر اینه که اینا با فن بوی بازی به کجا میخوان برسن، با این مارا میخوان چیو ثابن کنن……همین خود شما، الکی میای بحثو به گاد و این چیزا ربط میدی…..آقا من خودم قبول دارم گاد شاهکار و خودمم فن اصلی این بازیم…. من کنسولامو فقط به خاطر گاد خریدم…. کالکتور ادیشن نسخه سوم و چهارمو دارم….. یه مجسمه از کریتوس بزور برام از دوبی آوردن….. دیگه بیشتر از این????? بحث سر این چیزا نیست….. مشکل اینه که چرا هر جوجه گیمری که یه پی اس ۴ میخره یا ایکس باکس ، یهو میشه سونی فن و مایکرو فن???? …… چرا باید سر این چیزا کل کل الکی بشه…… چی اصلا به سونی فنا و مایکروفنا میرسه جز چندتا فحش ناموسی و ….. سر اون جریان کریتوس من فک کنم منظورمو بد رسوندم….. منظورم این بود که برای هرکسی یه کاراکتری محبوبیت داره و ممکنه بعدا دوباره یه کاراکتر دیگه جاشو بگیره…. از اون دوست عزیز که نام کاربریش GODOFWAR0385 اگه ناراحت شد عذر میخوام Rose

    19Thumb up 6Thumb down