گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Desperados III در تابستان ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

طبق اعلام شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و استودیوی Mimimi Productions، بازی Desperados III در تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. در کنار اعلام این خبر، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک تریلر جدیدی از این بازی را منتشر نمود. این تریلر جدید، شخصیت Doc McCoy را معرفی می‌کند که در نسخه‌های قبلی این فرنچایز نیز حضور داشته است.
شخصیت Doc McCoy یک تیرانداز ماهر و در عین حال یک پزشک کهنه سرباز است. وی توانایی‌های ویژه‌ای در استفاده از سرنگ‌ها بر ضد دشمنان و همچنین شلیک از راه دور دارد. بازی Desperados III همانند نسخه‌های پیشین این مجموعه، عنوانی در سبک استراتژی تاکتیکی و مبتنی بر مخفی‌کاری است که وقایع آن در دنیای غرب وحشی دنبال می‌شود. مانند همیشه شخصیت جان کوپر و گروه همراهش نیز در این نسخه حضور دارند. در این نسخه برای عبور از چالش‌های دشوار باید از توانایی‌های همراهان خود به صورت ترکیبی استفاده نمایید. ۵ شخصیت متفاوت با توانایی‌های منحصر به فرد در این بازی حضور دارند و می‌توان در نقش هر یک از آن‌ها قرار گرفت. مراحل بازی را می‌توان با استفاده از راه‌های و ترفندهای مختلف به اتمام رسانید. شما می‌توانید دشمنان خود را با روش‌های کشنده، غیرکشنده و به صورت مخفی‌کاری و با استفاده از blazing gun شکست دهید.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی شخصیت Doc McCoy از بازی Desperados III را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Desperados III در تابستان سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید