بازی Dangerous Driving 2 معرفی شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Dangerous Driving 2 امروز در خبر خوبی به معرفی این عنوان پرداخت. همچنین اطلاعاتی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Dangerous Driving 2 از سری بازی‌های جذاب مسابقه‌ای است که در آن باید به انتخاب اتومبیل دلخواه پرداخته و با دیگران رقابت کنید. نسخه‌ی اول این سری چند سال قبل عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از دوست‌ داران این سبک قرار گرفت. به همین دلیل، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ی دوم را هم ساخته و آن را در اختیار هواداران قرار دهند. همچنین بخش آنلاین نیز به بازی اضافه شده است تا بازی‌بازان بیشتر از قبل لذت ببرند. قابل ذکر است که استودیوی تری فیلدز اینترتینمنت (Three Fields Entertainment) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده دارد.

طبق اخبار جدیدی که امروز پیرامون Dangerous Driving 2 منتشر شد، آگاه شدیم که این بازی امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین بازی‌بازان در مراسم PAX East 2020 قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود. این مراسم از تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) به مدت ۶ روز برگزار می‌شود. تیم سازنده اعلام کرده است که نخستین تریلر بازی مذکور طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید