سازنده‌ی Biomutant بیانیه‌ای را در خصوص روند توسعه‌ی این بازی منتشر کرد

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

مدت زمان زیادی از معرفی عنوان Biomutant گذشته، اما این عنوان با تاخیرهای زیادی مواجه گردیده است. به‌تازگی استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101)، سازنده‌ی Biomutant، بیانیه‌ای را در خصوص روند توسعه‌ی بازی منتشر کرده است که به نکات مهمی اشاره دارد.

بازی Biomutant عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ وظیفه‌ی ساخت و شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارند. حال سازندگان این اثر پیامی را در توییتر رسمیBiomutant منتشر و اعلام کرده‌اند که این بازی همچنان در دست توسعه قرار دارد.

بیانیه‌ی این استودیو به شرح زیر است:

می‌دانیم که بسیاری از شما از روند توسعه‌ی بازی Biomutant سوال دارید. می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم که به سختی برروی توسعه‌ی بازی تمرکز کرده‌ایم. ما هر کاری را که از دستمان برمی‌آید، انجام می‌دهیم تا این عنوان برای شما یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده و عالی باشد.

در حالی که بازی Biomutant مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند، اما سازندگان تاکنون تاریخ عرضه‌ی آن را اعلام نکرده‌اند. با این وجود انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تاریخ انتشار این عنوان مشخص شود.

همان‌طور که برخی از شما اطلاع دارید، کار مربوط به اتمام ساخت یک بازی، طولانی، چالش‌برانگیز و غیرقابل پیش‌بینی است. بزرگی و وسعت بازی Biomutant به تلاش ما می‌افزاید. ما به محض این که احساس کنیم این بازی آماده‌ است، تاریخ انتشار آن را اعلام خواهیم کرد.

بار دیگر از درک و ادامه‌ی حمایت‌های شما از بازی Biomutant تشکر می‌کنیم.

مدتی پیش شایعه‌ای در خصوص عرضه‌ی بازی Biomutant در ماه مارس ۲۰۲۰ منتشر شده بود که با توجه به بیانیه‌ی رسمی استودیوی سازنده، این تاریخ انتشار نادرست است. Biomutant در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید