ساخت بازسازی عنوان Gothic رسماً تایید شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) امروز رسماً اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی عنوان Gothic برای کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست ساخت است. مدتی‌ پیش، تیزر قابل بازی نسخه‌ی بازسازی این عنوان در استیم عرضه شده بود.

آقای راینهارد پولیس (Reinhard Pollice)، مدیر تجارت و توسعه‌ی محصول شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک، به مناسبت معرفی بازسازی بازی Gothic در سخنانی اظهار داشت:

ما در تلاش هستیم تا یک بازسازی کامل از بازی Gothic را انجام دهیم که تا حد امکان تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی و اتمسفر دنیای Gothic را با کیفیتی بالا و با مدرن‌سازی دقیق مکانیک‌های خاص گیم‌پلی منتقل کند.

طبق اعلام این شرکت، تاکنون بیش از ۱۸۰ هزار بازی‌باز تیزر قابل بازی بازسازی Gothic را تجربه کرده‌اند. همچنین ۹۴ درصد از کاربرانی که این تیزر را تجربه کرده‌اند، خواستار توسعه‌ی کامل بازسازی این بازی بوده‌اند. البته برخی از کاربران نیز به دلیل وجود برخی تغییرات در بخش گیم‌پلی و قسمت هنری بازی نارضایتی خود را ابراز کردند. انتظار می‌رود که شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک به انتقادات و بازخوردهای مطرح شده در مورد بازسازی عنوان Gothic توجه نماید.

تیرز قابل بازی بازسازی Gothic هم‌اکنون برروی استیم در دسترس قرار دارد. تیزر قابل بازی Gothic نزدیک به دو ساعت گیم‌پلی دارد و در آن بازی‌بازان می‌توانند در منطقه‌ای به نام Colony of Khorinis گردش و اکتشاف کنند. علاوه بر این مورد، این تیزر با استفاده از موتور Unreal Engine 4 ساخته شده و استودیوی شعبه‌ی بارسلونای تی‌اچ‌کیو نوردیک وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده داشته است.

در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای بازسازی عنوان Gothic مشخص نشده است. با این حال طبق گفته‌ی ناشر، این بازی در سال جاری میلادی عرضه نخواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید