بهینه‌ساز جدید Red Dead Online پاداش ماموریت‌ها را افزایش می‌دهد

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

بهینه‌ساز این هفته‌ی Red Dead Online، خبر خوبی برای کسانی خواهد بود که نقش جایزه‌بگیر (Bounty Hunter) را در بازی انتخاب کرده‌اند. پاداش ماموریت‌های جایزه‌بگیر، با ۵۰ درصد افزایش در این هفته رو به رو است.

Red Dead Online به هنگام عرضه از وضعیت چندان خوبی برخوردار نبود و با مشکل کمبود محتوای جدی رو به رو بود. با این حال، پشتیبانی دائم و مثال‌زدنی راکستار (Rockstar) که پیش از این در GTA Online شاهد آن بودیم، باعث شد تا این بخش از بازی کم‌کم وضعیت خوبی پیدا کند و بتوان ساعت‌ها در آن سرگرم شد. یکی از به‌روزرسان‌های بزرگ این بازی، به‌روزرسانی تابستان آن بود که نقش‌های جایزه‌بگیر، تاجر (Trader) و جمع‌کننده (Collector) را به بازی اضافه کرد. سپس با به‌روزرسان Moonshiner طرف بودیم که حتی محتوا و ماموریت‌های بیشتری را به بازی اضافه کرد. این طور که به نظر می‌رسد، بهینه‌ساز این هفته‌ی بازی، قرار است توجه‌ ویژه‌ای به محبوب‌ترین نقش بازی یعنی جایزه‌بگیر داشته باشد.

این هفته با انجام ماموریت‌های جایزه‌بگیر در Red Dead Online، پنجاه درصد بیشتر از حد معمول امتیاز XP دریافت خواهید کرد. تمامی ده ماموریت Legendary جایزه‌بگیر نیز شامل این افزایش می‌شوند. از الان تا هفته‌ی آینده، بازی کردن در حالت Showdown یا شرکت در هر مسابقه‌ای نیز منجر به دریافت پنجاه درصد امتیاز XP بیشتر خواهد شد. اگر به دنبال خرید اسلحه‌ی جدید هستید نیز این هفته یک سری تخفیف برای سلاح‌های جایزه‌بگیر در نظر گرفته شده است. Schofield Revolver و Bolt-Action Rifle هر دو با تخفیف به فروش می‌رسند. همچنین LeMat Revolver، Repeating Shotgun و Reinforced Lasso نیز با ۳۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

به رسم هر هفته مشترکین پلی‌استیشن پلاس و توئیچ پرایم نیز یک سری جایزه و تخفیف اضافه دریافت خواهند کرد. اگر اشتراک پلی‌استیشن پلاس را دارید، می‌توانید سه بار ذخایر تاجر خود را پر کنید. مشترکین توئیچ پرایم هم یک کیف جمع‌کننده دریافت خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید