تاریخ انتشار نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی Sayonara Wild Hearts مشخص شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

سازندگان بازی جذاب Sayonara Wild Hearts بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان را مشخص کردند. ظاهرا دارندگان این کنسول تا چند روز دیگر قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Sayonara Wild Hearts از سری عناوین اکشن و جذاب است که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی را به عهده گرفته و با انتخاب موتور دلخواه، رقیبان خود را شکست دهید. گروه‌های شروری در شهر قصد دارند تا شما را اذیت کنند. شما هم باید از امتیازات و سلاح‌های مفید برای نابودی آن‌ها بهره ببرید. این بازی سال گذشته برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و سیستم عامل iOS عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. قابل ذکر است که استودیوی آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته است.

با توجه به خبر خوشی که سازندگان منتشر کردند، مطلع شدیم که Sayonara Wild Hearts در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۸ (۲۵ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین قرار است یک به‌روزرسانی بزرگ نیز برای بازی عرضه شود که در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید