به‌روزرسان ۵٫۲ بازی Final Fantasy 14 منتشر شد

PC ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، به‌روزرسان ۵٫۲ بازی Final Fantasy 14 که مدتی پیش معرفی شده بود را امروز در اختیار کاربران قرار داده است. به‌روزرسان Echoes of a Fallen Star محتوای بسیار زیادی شامل یک بخش داستانی، یک سیاه‌چاله‌ی جدید تحت عنوان Anamnesis Anyder و بخش دوم Eden’s of Verse را به بازی اضافه کرده است. در کنار این موارد، یک چالش جدید به نام Cinder Drift نیز به بازی اضافه شده است که به کاربران اجازه می‌دهد برای به دست آوردن سلاح Ruby Weapon از بازی Final Fantasy 7 تلاش کنند.

علاوه بر موارد یاد شده، این به‌روزرسان ماموریت‌های جدیدی مربوط به Beast Tribe را به بازی اضافه کرده است و همچنین محتوای تازه‌ای در بخش ماهیگیری را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. به لطف به‌روزرسان ۵٫۲، کاربران و علاقه‌مندان می‌توانند در زمان سفر برروی کشتی، از ماهیگیری برروی رودخانه و اقیانوس لذت ببرند. تیم سازنده در این به‌روزرسان تغییرات و بهینه‌سازی‌های مختلفی را در حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) و همچنین مشاغل موجود در بازی اعمال کرده است. علاوه بر این، بازی‌بازان می‌توانند از تجربه‌ی بخش‌های داستانی جدیدی که به حالت نیو گیم پلاس اضافه شده‌اند، لذت ببرند.

اگر از طرفداران بازی Final Fantasy 14 هستید، به‌روزرسان Echoes of a Fallen Star احتمالا می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. بازی Final Fantasy 14 در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. تیم سازنده برنامه دارد این عنوان را در آینده‌ی نزدیک برروی کنسول اکس‌باکس وان نیز عرضه کند. شما می‌توانید نقد و بررسی آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این بازی به قلم مهدی رضایی تحت عنوان «هجوم سایه‌ها به یک فانتزی دوست داشتنی» را از طریق لینک قرار داده شده مطالعه کنید.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید