حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare احتمالاً در اوایل ماه مارس عرضه خواهد شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، مدتی پیش فصل دوم بازی Call of Duty: Modern Warfare به صورت رسمی معرفی و عرضه شد. با این حال، حدود چند ماه پیش تصاویر و اطلاعاتی از حالت بتل رویال این بازی در وب‌سایت Reddit فاش شد که به عرضه‌ی احتمالی این حالت جدید اشاره داشت. به‌تازگی شایعات و اطلاعات جدیدی در خصوص زمان عرضه‌ی حالت بتل رویال منتشر گردیده است.

بر اساس اطلاعات جدیدی که در وب‌سایت VGC منتشر شده، حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare که Warzone نام دارد، احتمالاً در اوایل ماه مارس ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. طبق این اطلاعات، بخش Warzone برای همه‌ی بازی‌بازان به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. به گفته‌ی VGC، این بخش به صورت جداگانه و رایگان عرضه می‌شود. افرادی که بخش Warzone را دانلود کنند، با پرداخت هزینه‌ای اندک قادر به ارتقای تجربه‌ی کامل Modern Warfare خواهند بود. البته تاکنون هیچ یک از این موارد به صورت رسمی تایید نشده‌اند، اما معمولاً وب‌سایت VGC اطلاعات درستی را ارائه می‌دهد.

در صورت موفقیت حالت بتل رویال، این بخش احتمالاً به عنوان قطب سوم بلندمدت برای برند Call of Duty ادامه خواهد یافت و با عرضه‌ی نسخه‌های بعدی این مجموعه شرکت اکتیویژن (Activision) نیز به به‌روزرسانی و پشتیبانی از آن‌ها ادامه می‎دهد.

طبق شایعاتی که پیش‌تر در مورد حالت Warzone بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده بود، این بخش تا ۲۰۰ بازی‌باز را پشتیبانی می‌کند و همچنین شامل برخی از ویژگی‌های آشنای این سبک مانند سیستم پینگ عنوان Apex Legends و نیز عناصر سنتی بخش چندنفره‌ی Call of Duty، مانند Killstreaks است. همانند بازی Call of Duty: Black Ops 4، نقش بخش Warzone این نسخه شامل نقاط مختلفی خواهد بود. اخیراً نیز اطلاعات جدیدی از بخش Warzone فاش شده که برای خواندن آن می‌توانید به این نشانی مراجعه بفرمایید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه‌ی حقیقی» مطالعه بفرمایید.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 7٫56 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید