در صورت پافشاری هواداران احتمال عرضه‌ی Persona 5 برروی نینتندو سوییچ وجود دارد

سری Persona شاید از آن دسته مجموعه‌هایی باشد که هرگز به آن مقدار که باید میان بازی‌بازان فارسی زبان مورد توجه نگرفته‌اند اما با این وجود موفقیت‌های هنری و تجاری آخرین نسخه‌ی شماره دار از این سری یعنی Persona 5 بر کسی پوشیده نیست. این بازی که  در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود، در نهایت توانست نامزد بهترین بازی سال شود و باوجود این‌که هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول‌های سونی در دسترس قرار دارد، درخواست شدید هواداران از اتلوس (Atlus) ممکن است پای آن را به نینتندو سوییج نیز باز کند.

به‌تازگی وب‌سایت IGN که از تقاضای بالای هواداران Persona 5 مبنی‌بر پورت این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ آگاه است، در مصاحبه‌ای با خانم آری ادوینکولا (Ari Advincula)، مدیر روابط عمومی اتلوس، فرصت را غنیمت شمرده و دوباره این موضوع را به‌میان آورده است. پاسخ خانم ادوینکولا اگرچه مبهم بود اما می‌تواند مایه‌ی امید هواداران باشد:

من به‌شدت معتقدم که هرگز نباید امید خود را از دست داد. چیزی که می‌خواهید را بخواهید و اگر اجازه ندهید ما بدانیم آن چیز چیست، هرگز به خواسته‌ی خود نخواهید رسید.

به‌علاوه ایشان اشاره کردند اتلوس از درخواست هواداران آگاه است اما همچنان از آن‌ها می‌خواهد تا به گوشزد کردن خواسته‌های خود ادامه دهند:

به گفتن خواسته‌های خود به ما ادامه دهید. مهم است که همیشه نظر خود را بیان کنید.

باتوجه به سخنان خانم ادوینکولا به‌نظر می‌رسد اگر هواداران این بازی و مخاطبان نینتندو سوییچ پافشاری لازم را داشته باشند ممکن است در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد انتشار آن برروی عضو کوچک اما قدرتمند خانواده‌ی نینتندو باشیم.

لازم به‌ذکر است عنوان Persona 5 Royal در روز سه‌شنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳۱ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین عنوان Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers نیز هم‌اکنون در کشور ژاپن برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد اما هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار آن در کشورهای غربی تعیین نشده است.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 7٫80 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید