تعداد بازی‌بازان عنوان Metro Exodus برروی استیم از مرز ۱۵ هزار نفر عبور کرد

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

همان‌طور که مستحضر هستید، روز گذشته بازی Metro Exodus برروی فروشگاه استیم عرضه شد. حال یک روز پس از عرضه‌ی بازی برروی استیم، به نظر می‌رسد که تاکنون استقبال بسیار خوبی از آن شده است. طبق اطلاعاتی که منتشر شده، بیش از ۱۵ هزار بازی‌باز عنوان Metro Exodus را برروی استیم تجربه کرده‌اند.

بر اساس آماری که از سوی استیم منتشر شده، تعداد بازی‌بازان بازی Metro Exodus به ۱۵,۳۵۷ نفر رسیده است. البته لازم به ذکر است که این بازی از روز گذشته و تا تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن ماه) با تخفیف ۴۰ درصدی و با قیمت ۲۳٫۹۹ دلار به فروش می‌رود. با توجه به این که یک سال از عرضه‌ی بازی می‌گذرد، این میزان از استقبال آمار بسیار خوبی خواهد بود. با وجود آن که Metro Exodus به‌تازگی برروی استیم منتشر شده، اما طبق گفته‌ی سازندگان به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها شاهد عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم GoG نخواهیم بود.

آمار تعداد بازی‌بازان Metro Exodus برروی استیم

بسته الحاقی داستانی و جدید بازی Metro Exodus که Sam’s Story نام دارد، به‌تازگی منتشر گردیده است. این بسته الحاقی داستان یک افسر سابق نیروی دریایی آمریکا به نام Sam را روایت می‌کند. وی پس از آن که متوجه می‌شود مسکو تنها شهر بازمانده نیست، تصمیم می‌گیرد تا راهی برای بازگشت به آمریکا و یافتن خانواده‌اش پیدا کند. هر دو بسته الحاقی Sam’s Story و The Two Colonels را از طریق استیم می‌توانید به طور جداگانه خریداری نمایید.

بازی Metro Exodus هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «بقایی متفاوت‌تر از همیشه» از طریق وب‌سایت گیمفا مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید