ویژگی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare یک باگ شناخته شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

مدتی است که از عرضه‌ی Call of Duty: Modern Warfare می‌گذرد و این بازی موفق شد تا نظر بسیار مثبت منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند. این اثر نقشه‌ها و حالت‌های جدیدی را به مجموعه‌ی Call of Duty اضافه کرد و توجه افراد زیادی را جلب کرده است. در همین راستا که یک به‌روزرسانی جدید طی چند روز گذشته در دسترس قرار گرفت، به نظر می‌رسد ویژگی به بازی اضافه شد که حال به عنوان یک باگ شناخته شده است.

یکی از بهترین مجموعه‌ها در سبک بازی شوتر، سری بازی Call of Duty شناخته می‌شود که همچنان شاهد نسخه‌های جدید و جذاب از این بازی هستیم. جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Modern Warfare مدتی است که در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفته و موفق شد تا نمرات و نقدهای خوبی را به دست آورد. این بازی تیراندازی، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد. بی‌شک این نوع از بازی‌ها هواداران زیادی دارند که در این میان، عنوان Call of Duty بسیار می‌درخشد و تیم‌های سازنده نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، سعی در جذاب‌تر کردن این سری بازی دارند.

طی هفته‌ی گذشته، فصل دوم و جذاب Call of Duty: Modern Warfare در دسترس هواداران قرار گرفت. این به‌روزرسان حجیم، محتویات جدید بسیاری را به بازی اضافه کرد و به نظر می‌رسد بسیاری از بازی‌بازان و کاربران از این بابت خشنود هستند اما در سمتی دیگر، به نظر می‌رسد ویژگی به بازی اضافه شده که باعث ناراحتی و گیج شدگی بعضی از بازی‌بازان طی مسابقات شده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، یکی از ویژگی‌های جدیدی که به واسطه‌ی این به‌روزرسانی به بازی اضافه شد، امکان تغییر رنگ اسم بالای سر کاربران در مسابقات شناخته می‌شود که به نظر می‌رسد این ویژگی به عنوان یک باگ شناخته شده است. به این صورت که بازی‌بازان با تغییر رنگ این نوشته به رنگ آبی، باعث گیج شدن کاربران دیگر در طی مسابقات شده است و به نوعی به خاطر شباهت این رنگ به رنگ محیط، باعث می‌شود بازی‌بازان به درستی و دقیق نتوانند هم تیمی‌های خود را از دشمنان جدا و شناسایی کنند.

در همین راستا، استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به  سرعت از این موضوع با خبر شد و بیان کرد «این یک ویژگی نیست، بلکه تنها یک باگ است». آن‌ها بیان کرده‌اند که هم‌اکنون در حال کار برروی این موضوع هستند و به‌زودی تغییراتی را در بازی اعمال خواهند کرد تا این مشکل برطرف شود.

در حال حاضر هنوز مشخص نیست که در چه موقعی این مشکل برطرف خواهد شد. بعضی بر این عقیده هستند که استودیوی سازنده باید سیستم مجازاتی را طراحی کند تا کاربران نتوانند از این جور ویژگی‌ها سوء استفاده کنند. به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده بسیار در تلاش است تا این نسخه‌ از سری جذاب Call of Duty تا حد ممکن در نگاه بازی‌بازان جذاب نگه دارد. بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا دنبال کنید.

اگر جزو طرفداران پر و پا قرص این بازی شوتر منحصر به فرد هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه حقیقی | نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare» به قلم مهدی رضایی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید. شایان ذکر است که تماشای تحلیل فنی این بازی نیز به کسانی که قصد خرید آن را دارند یا علاقه‌ی شدیدی Call of Duty: Modern Warfare دارند توصیه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید