بتای West of Dead برروی استیم منتشر خواهد شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

بتای عنوان West of Dead که یک بازی در زیرژانر شوتر Shoot ’em up است، پس از مدتی غیاب به اکس‌‌باکس وان  بازگشته است و به زودی برروی پلتفرم استیم منتشر خواهد شد.

West of Dead یک بازی Shoot ’em up است که در رویداد X19 معرفی شد. این بازی که در آن ران پرلمن (Ron Perlman)، بازیگر سرشناس آمریکایی، هنرنمایی کرده است، در مورد مردی است که از مرگ برمی‌خیزد و تنها خاطره‌ای که دارد یک تصویر مبهم از مردی مشکی‌پوش است. این بازی که توسط تیم مستقل و بریتانیایی آپ‌استریم آرکید (Upstream Arcade) توسعه یافته است، در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۰ برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، بتای آن تنها به پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی محدود خواهد بود.

بتای West of Dead پیش از این و پس از معرفی در X19، برای مدتی در دسترس کاربران اکس‌باکس قرار گرفته بود، اما پس از مدتی از دسترس خارج شده بود. حال این بتا دوباره برای اکس‌باکس وان منتشر شده است. همچنین استیم هم از امروز میزبان این بتا خواهد بود و به مدت ۱۰ روز می‌توانید به صورت رایگان، بتای این بازی را امتحان کنید. این بتا یک بتای عمومی است، پس برای دسترسی به آن نیاز به اشتراک یا پیش‌خرید خاصی ندارید. البته کاربران استیم برای انجام این بازی نیاز به یک کنترلر دارند و نمی‌توان آن را با ماوس و کیبورد بازی کرد.

West of Dead در ابتدا قرار بود تا در ماه نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شود، اما به دلایلی عرضه‌ی آن به تعویق افتاد و همانطور که اشاره شد، باید در سال ۲۰۲۰ منتظر عرضه‌ی این عنوان بسیار جالب باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید