کمک Hunt: Showdown برای حیات وحش استرالیا

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

استودیوی کرایتک (Crytek) با انتشار بسته توسعه‌دهنده Fire Fight برای عنوان Hunt: Showdown، به صف استودیوهایی پیوست که برای کمک به جبران خسارات آتش سوزی به استرالیا پول جمع‌آوری می‌کنند. این بسته حاوی دو اسلحه است که با الهام از آتش‌نشانان نیو اورلین در دهه ۱۸۹۰ میلادی طراحی شده‌اند: چاقوی سنگین The Algiers Phoenix و تفنگی به نام Sparks LRR که نماد مقاومت در برابر قدرت نابودگر آتش است.

کرایتک در وب‌سایت مربوط به این بازی نوشت:

بخش آتش‌نشانی نیو اورلینز در ماه آوریل سال ۱۸۲۹، زمانی که یک گروه از مردان داوطلب یک سازمان آتش‌نشانی داوطلبانه به نام انجمن خیریه‌ی آتش‌نشانی تشکیل دادند، به وجود آمد. بخش آتش‌نشانی نیو اورلینز پس از ۶۲ سال خدمت داوطلبانه بالاخره در سال ۱۸۹۱ تبدیل به یک نیروی آتش‌نشانی پولی شد. یعنی درست چهار سال قبل از بخش اصلی Hunt.

در اکتبر سال ۱۸۹۵، آتشی که از یک ساختمان اجاره‌ای آغاز شده بود تقریبا تمام بخش غربی محله الجیرز نیو اورلینز را نابود کرد. کامیون‌های آتش‌نشانی که توسط اسب کشیده می‌شدند برای مبارزه با آتش سر رسیدند اما موفق نشدند جلوی گسترش آن را بگیرند. ما برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره‌ی این عملیات‌های تاریخی و ادای احترام کامل به آتش‌نشانان خستگی ناپذیر استرالیایی، این دو آیتم را به آنان تقدیم می‌کنیم.

بسته توسعه‌دهنده‌ی Fire Fight به قیمت ۸ دلار به فروش می‌رسد و تمام درآمد حاصل از فروش این بسته تا تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ (۳۱ مارس ۲۰۲۰) به حساب سازمان وایرز (Wires) که بزرگ‌ترین سازمان نجات حیات وحش در استرالیاست، واریز می‌شود. سازمان وایرز اعلام کرده است تنها در ماه دسامبر بیش از ۲۰،۰۰۰ تماس دریافت کرده‌اند که این یعنی ۱۴٪ بیشتر از تماس‌های سال گذشته. داوطلبان این سازمان همچنین ۳۳۰۰ عملیات نجات را ترتیب داده‌اند.

البته این بسته الحاقی در استیم (Steam) نقدهای منفی هم دریافت کرده است. بعضی از بازیکنان پس از خرید بسته الحاقی نتوانسته‌اند به محتوای آن دسترسی پیدا کنند. ظاهرا این مشکل مربوط به تغییرات خاصی بود که در ID چند ایتم داده شده بود. هرچند این مشکلات هم اکنون برطرف شده‌اند، اما نقدهای منفی هنوز سر جای خودشان باقی مانده‌اند.

شما می‌توانید نقد و بررسی عنوان Hunt: Showdown را از این نشانی در وب‌سایت گیمفا مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید