تاریخ عرضه‌ی State of Decay 2: Juggernaut Edition مشخص شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

استودیوی آندد لبز (Undead Labs) رسماً تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی به‌روز شده‌ی بازی State of Decay 2 را اعلام کرد. این نسخه‌ی جدید که State of Decay 2: Juggernaut Edition نام دارد، علاوه بر بازی اصلی شامل به‌روزرسانی‌های تازه و همچنین محتویاتی است که پیش‌تر منتشر شده بوند. Juggernaut Edition در تاریخ ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۸ (۱۳ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای اکس‌باکس ‌وان، ویندوز ۱۰ و همچنین برروی استیم نیز عرضه خواهد شد.

فهرست موارد به‌روز شده در این نسخه از بازی State of Decay 2 بسیار گسترده است. آندد لبز گرافیک این بازی را بسیار بهبود داده و این از تصاویر جدید منتشر شده از بازی مشخص هستند. همچنین تیم سازنده در حال کار برروی اضافه کردن یک نقشه‌ی جدید به بازی بوده که برگرفته از شمال غربی اقیانوس آرام است. این یک تغییر بسیار خوب برای چشم‌اندازی است که بازی‌بازان قدیمی و جدید را به هیجان می‌آورد. همچنین این استودیو برای لذت بردن از کشتن زامبی‌ها، مجموعه‌ای از سلاح‌های دو دستی جدید را به بازی اضافه کرده است.

در کنار این محتوای جدید، Juggernaut Edition شامل تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده برای State of Decay 2 است. این نسخه شامل بخش داستانی Heartland و بخش محاصره‌ی Daybreak خواهد بود. قیمت این نسخه حدود ۳۰ دلار است؛ البته اگر شما اشتراک سرویس Game Pass را داشته باشید، می‌توانید تمام این محتویات را دریافت نمایید.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از State of Decay 2: Juggernaut Edition را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی State of Decay 2 هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و تحت عنوان «وضعیت قرمز» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید