Street Fighter V: Champion Edition منتشر شد + اضافه شدن شخصیت جدید

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

همانطور که انتظار می‌رفت، عنوان Street Fighter V: Champion Edition که در واقع کامل‌ترین نسخه‌ی Street Fighter V است، برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد.

این نسخه شامل تمامی بسته‌های الحاقی، نقشه‌ها و اسکین‌های اضافه است. تمامی به‌روزرسانی‌ها و شخصیت‌هایی که تا کنون برای Street Fighter V منتشر شده‌اند، در این بسته حضور دارند و با خرید آن، می‌توانید به شخصیت‌ها دسترسی داشته باشید. البته برخی شخصیت‌ها در ابتدا قفل هستند، اما برای باز کردن آن‌ها باید یک سری چالش در بازی را تکمیل کنید و نیازی به پرداخت پول اضافه یا خرید هیچ گونه پسی نیست. اگر نسخه‌ی معمولی Street Fighter V را دارید، می‌توانید با پرداخت مبلغ کم‌تر، بسته‌ی Champion Edition را دریافت کنید و نیازی به خرید بازی کامل نیست. قیمت این بسته که هم اکنون برروی فروشگاه پلی‌استیشن و استیم موجود است، ۲۴٫۹۹ دلار است. اگر هم دوست دارید تا بازی کامل را بخرید، باید ۲۹٫۹۹ دلار پرداخت کنید.

پیش از این ۳۹ شخصیت در Street Fighter V موجود بود و همانطور که اعلام شده بود، شخصیت چهلم هم با عرضه‌ی این بسته، در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. این شخصیت Seth، باس Street Fighter 4 است که با ظاهری جدید به بازی اضافه شده است. اگر علاقه‌ای به خرید هیچ کدام از این بسته‌ها ندارید، می‌توانید Seth را به صورت جداگانه با قیمت ۵٫۹۹ دلار یا صد هزار Fight Money خریداری کنید. در نهایت در مورد Champion Edition باید گفت که این بازی شامل ۳۴ محیط مبارزه و بیش از ۲۰۰ اسکین متفاوت است. البته لازم به ذکر است که محتواهای بسته الحاقی Capcom Pro Tour، Fighting Chanse و هر گونه رویداد رقابتی دیگری در این نسخه قرار ندارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید