استودیوی رمدی در حال کار برروی ۴ پروژه‌ی مختلف است

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

بازی Control، آخرین ساخته‌ی استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment)، در اواسط سال گذشته‌ی میلادی منتشر شد و باعملکرد بسیار خوب خود توانست در میان نامزدهای برترین عناوین سال قرار بگیرد. حال بر اساس اطلاعات ارائه شده، این استودیو در حال حاضر برروی ۴ پروژه‌ی مختلف کار می‌کند.

این توسعه‌دهنده گزارش مالی خود را که تا انتهای ماه دسامبر ۲۰۱۹ میلادی در نظر گرفته شده، منتشر کرد. در این گزارش به چند پروژه‌ی مختلف اشاره شده که این استودیو برروی توسعه‌ی آن‌ها تمرکز کرده است. اولین مورد مربوط به دو بسته‌ الحاقی بازی Control است که اولین بسته گسترش دهنده در ماه آینده‌ی میلادی عرضه می‌شود. پروژه‌ی بعدی بخش دوم بازی CrossfireX است. ( به نظر می‌رسد که این قسمت جدا از بخش تک‌نفره‌ای است که رمدی برای بازی Crossfire 2 در نظر گرفته است.) در پروژه‌ی سوم، این استودیوی برروی یک عنوان چندنفره‌ی مبتنی بر سرویس زنده (Live Service) کار می‌کند. اسم رمز این پروژه Vanguard نام‌گذاری شده است. اطلاعات بیشتری از این پروژه اشاره نشده و تنها به این نکته اشاره گرذیده که از موتور گرافیکی مخصوص رمدی که Northlight نام دارد، برای توسعه‌ی بازی استفاده نخواهد شد. همچنین انتظار نمی‌رود که این بازی در سال جاری میلادی منتشر گردد. پروژه‌ی چهارم نیز مربوط به یک عنوان معرفی نشده که یک تیم ۲۰ نفره از رمدی برروی آن کار می‌کند. طبق گفته‌ی رمدی مراحل توسعه‌ی بازی به خوبی پیش می‌رود.

در این گزارش هیچ‌گونه اشاره‌ای به ساخت نسخه‌ی جدید بازی Alan Wake نشده است. در هر صورت، در حال حاضر استودیوی رمدی به شدت مشغول کار برروی این پروژه‌های ذکر شده است و به نظر نمی‌رسد که در آینده‌ای نزدیک، خبری از دنباله‌ی Alan Wake منتشر شود.

بازی Control هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آخرین اثر استودیوی رمدی را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید