تصاویر جدیدی از بازی Godfall منتشر شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

به تازگی تصاویر جدیدی از بازی نسل نهمی Godfall منتشر شده است که در این تصاویر نگاهی خواهیم داشت به شخصیت‌های بازی. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نسل نهم روز به روز به ما نزدیک‌تر می‌شود و از همین حالا بسیاری از استودیو‌های بازی سازی مشغول طراحی و توسعه‌ی پروژه‌های جدید برای کنسول‌های نسل نهم هستند. استودیوی خوش نام در عرصه بازی‌های ویدئویی یعنی استودیوی گیر باکس از ججمله شرکت‌هایی است که پروژه‌ی جدید و البته متفاوتی را در دست توسعه دارد. نام پروژه‌ی جدید این استودیو Godfall است که در جریان مراسم TGA 2019 معرفی شد.

Godfall یک بازی لوتر اسلشر (Looter Slasher) و با مبارزات نزدیک است که برروی مهارت بازی‌بازان متمرکز خواهد بود. تا به حال اطلاعات اندکی از این بازی منتشر شده و تا به امروز تنها تیزرهای کوتاهی از آن را شاهد بوده‌ایم. حال به تازگی تصاویر جدیدی با کیفیت ۴K از بازی Godfall منتشر شده است که در این تصاویر نگاهی خواهیم داشت به شخصیت‌های بازی. شما می‌توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Godfall در تعطیلات سال ۲۰۲۰ و همزمان با عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، برروی کنسول نسل نهمی سونی و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید