انتشار نسخه‌ی سوییچ The Witcher 3 باعث رشد ۵ برابری فروش این عنوان شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

The Witcher 3 به عنوان یکی از تحسین شده‌ترین عناوین این نسل، بازی بسیار پرفروشی بود اما در سال ۲۰۱۹، سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) و سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) کار غیرممکن را انجام داده و بازی را بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر کردند. حال یا به دلیل کیفیت فوق‌العاده‌ی این پورت موفق و یا صرفا به دلیل حس پر افتخار این که می‌توانید The Witcher 3 را در جیبتان حمل کنید و یا ترکیبی از هر دو دلیل، نسخه‌ی سوییچ این عنوان بسیار پرفروش از آب در آمد.

گروه NPD در گزارش جدید خود به بررسی این موفقیت پرداخته‌اند. بر اساس یافته‌های این گروه، انتشار نسخه‌ی سوییچ عنوان The Witcher 3 مصادف شد با رشد فوق‌العاده‌ی فروش این عنوان در چارک آخر سال ۲۰۱۹، تا جایی که تعداد نسخه‌های فروش رفته‌ی The Witcher 3 در دسامبر سال ۲۰۱۹، ۵۵۴٪ بیشتر از فروش آن در دسامبر سال ۲۰۱۸ بوده است.

البته سریال The Witcher 3 نتفلیکس (Netflix) هم در محبوبیت دوباره‌ی بازی نقش داشته است و ما در چند ماه گذشته مدارک بسیار زیادی برای این ادعا داشته‌ایم. در واقع بر اساس گزارش گروه NPD، حتی اگر ما عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ بازی را هم در نظر نگیریم، باز هم با رشد سالانه ۶۳٪ مواجهیم که هرچند به اندازه عدد قبلی تاثیرگذار و شوکه کننده نیست، اما باز هم دستاورد کمی نیست.

سی دی پراجکت رد تنها می‌تواند امیدوار باشد Cyberpunk 2077 بتواند مانند The Witcher 3 این قدر ماندگار و موفق ظاهر شود. شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی ننیتندو سوییچ این عنوان را از این نشانی با قلم امیرمهدی نامجو در وب‌سایت گیمفا مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید