تاریخ انتشار بازی Half-Life: Alyx مشخص شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

شرکت والو به تازگی از تاریخ انتشار رسمی بازی واقعیت مجازی Half-Life: Alyx رونمایی کرد. این بازی در ماه مارس در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این روزها پلتفرم‌های واقعیت مجازی به محبوبیت بیشتری دست یافته و ناشران بیشتری علاقه‌مند هستند تا به توسعه و انتشار بازی‌‌های ویدئویی برای این پلتفرم‌ها بپردازند. والو یکی از این شرکت‌هاست که سال میلادی گذشته از بازی واقعیت مجازی خود و در واقه نسخه‌ای جدید از فرنچایز محبوب Half life تحت عنوان Half-Life: Alyx رونمایی کرد. داستان بازی میان دو نسخه‌ی اول و دوم روایت می‌شود. باز‌ی‌بازان کنترل شخصیتی به نام الکس وانس را به عهده دارند که عضوی از گروه مقاومت است و همراه با سایر اعضای این گروه با سازمانی به نام Citadel به مبارزه خواهند پرداخت.

حال به تازگی تاریخ انتشار این بازی نیز مشخص شده است و  بازی Half-Life: Alyx در تاریخ دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲۳ مارس ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی یعنی ولو ایندکس (Valve Index)، آکیولس ریفت (Oculus Rift) و HTC Vive در دسترس قرار خواهد گرفت.همچنین در صورتی که به پیش خرید بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید از همین حالا بازی را پیش خرید کنید و در این صورت قادر خواهید بود تا از تاریخ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ( ۲ مارس ۲۰۲۰) از هدایا و مزایای پیش خرید بازی Half-Life: Alyx بهره‌مند شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید