کپکام نام تجاری جدیدی با عنوان Pragmata در اروپا به ثبت رسانده است

اخبار ، اخبار بازی ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

باتوجه به شواهد و قراین موجود به‌نظر می‌رسد شرکت محبوب و پرآوازاه‌ی کپکام (Capcom) برنامه دارد از عنوان کاملاً جدیدی در آینده رونمایی کند.

بدون شک کپکام در حال حاضر در بهترین روزهای یک دهه‌ی اخیر تاریخچه‌ی پُرفراز و نشیب خود به‌سر می‌برد؛ عناوین Resident Evil 7 و Resident Evil 2 Remake هرکدام به‌ترتیب ۷ و ۵٫۸ میلیون نسخه فروخته‌اند و Devil May Cry V نیز پرفروش‌ترین نسخه از مجموعه محسوب می‌شود. درضمن این شرکت بازی به‌شدت مورد انتظار Resident Evil 3 Remake را در فهرست عناوین آینده‌‌ی خود دارد و قرار است در رویداد E3 2020 نیز شرکت داشته باشد.

هنگامی که شرکتی به موفقیت‌های زیادی دست پیدا می‌کند، دست و بالَش برای ریسک کردن و خلق آی‌پی‌های جدید باز می‌شود و می‌تواند با اعتماد به‌نفس بیشتری بازی‌های جدید تولید کند. کپکام نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ آن‌ها پس از عرضه‌ی موفقیت آمیز Monster Hunter World و هفتمین قسمت از مجموعه‌ی Resident Evil اعلام کرده بودند دست به‌ بازگرداندن عناوین ریشه‌دارِ قدیمی خواهند زد و اکنون که در این اقدامات نیز به موفقیت رسیده‌اند به‌نظر می‌رسد زمان مناسب برای توسعه‌ی بازی جدید فرا رسیده است.

به‌تازگی و طبق اطلاعات ثبت شده در وب‌سایت EUIPO شرکت کپکام نام تجاری جدیدی در قاره‌ی اروپا به‌ثبت رسانده است. این نام تجاری که با عنوان “Pragmata” در سامانه‌ی دفتر مالکیت معنوی اتحادیه‌ی اروپا درج شده است به هیچ‌کدام از بازی‌های قبلی اوساکا نشینان مربوط نیست و احتمال می‌رود متعلق به یک آی‌پی کاملاً جدید باشد. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به ثبت نام تجاری Pragmata را مشاهده کنید:

همان‌طور که از تصویر بالا پیدا است، به غیر از نام تجاری و تاریخ ثبت آن هیچ جزئیات و اطلاعات قابل استفاده‌ای وجود ندارد تا بفهمیم Pragmata چگونه عنوانی خواهد بود اما اگر شایعات اخیراً مطرح شده درست باشند، احتمالاً کپکام به‌زودی از این بازی رونمایی خواهد کرد. البته توجه داشته باشید شاید Pragmata اصلاً یک بازی ویدئویی نباشد یا دست‌کم پروژه‌ای کوچک در حد تلفن‌های همراه باشد. به هرحال در صورت انتشار جزئیات بیشتر، وب‌سایت گیمفا شما را در جریان اخبار قرار خواهد داد.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 9٫86 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید