عملکرد بازی Shenmue 3 پایین‎‌تر از حد انتظارات شرکت دیپ سیلور بوده است

PC ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

بازی Shenmue 3 حدود سه ماه قبل منتشر گردید و به دلیل داشتن برخی مشکلات و ایرادات مختلف، با نقدها و نمرات متوسطی از سوی منتقدان مواجه شد. حال به نظر می‌رسد که این بازی از لحاظ فروش نیز عملکرد قابل قبولی نداشته است.

به‌تازگی شرکت امبریسر گروپ (Embracer Group) (که شرکت مادر دیپ سیلور (Deep Silve)، ناشر بازی Shenmue 3، محسوب می‌شود) در گزارشی اعلام کرد که عملکرد این عنوان تاکنون از نظر فروش پایین‌تر از حد انتظارات آن‌ها بوده است. آن‌ها در این گزارش میزان فروش بازی در فروشگاه اپیک گیمز را ارزیابی نکرده‌اند، اما پیش‌بینی کرده‌اند که این بازی تا سه ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ برروی پلی‌استیشن ۴ حدود ۵۰ هزار بازی‌باز داشته باشد. به دلیل عملکرد پایین‌تر از حد انتظارات بازی Shenmue 3، شرکت امبریسر گروپ مجبور به تجدید نظر و کاهش پیش‌بینی مالی خود شده است.

چندی پیش آقای یو سوزوکی (Yu Suzuki)، خالق مجموعه‌ی Shenmue اعلام کرد که در صورت عملکرد خوب نسخه‌ی سوم، علاقه دارد تا برروی Shenmue 4 نیز کار کند. با توجه به عملکرد نه‌چندان خوب بازی Shenmue 3 به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها شاهد تایید نسخه‌ی جدید این سری باشیم.

بازی Shenmue 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «انتظاری ۲۰ ساله» مطالعه بفرمایید.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 7٫10 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید