گیفت کارت
گیفت کارت

آخرین تریلر بازی Persona 5 Scramble فردا منتشر می‌شود

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

در حالی که زمان زیادی تا انتشار بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers باقی نمانده است، آخرین تریلر مربوط به این بازی فردا منتشر خواهد شد.

زمان زیادی تا انتشار بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers باقی نمانده است و در حقیقت کاربران مختلف می‌توانند این بازی را هفته‌ی آینده تجربه کنند. بدون شک، پس از تمامی تریلرها، تصاویر و ویدئوهایی که از این بازی منتشر شده است، صبر برای تجربه‌ی چنین عنوانی بسیار سخت است.

پس از وقایع بازی Persona 5، تشکیل گروه Phantom Thieves، یادگیری اصول و منطق دنیای Metaverse، انجام ماموریت‌های مختلف درون محیط‌های شگفت‌انگیز نظیر موزه و قلعه، اکنون شخصیت‌های آشنای این گروه قرار است با دشمنی قوی‌تر و سرسخت‌تر از همیشه روبرو شوند. اگر نسخه‌ی پنجم این سری را تجربه کرده باشید، می‌دانید که دشمنان اصلی شما در اصل انسان‌هایی هستند که ذات و تفکرات اشتباهی دارند و شما باید ضمیر ناخودآگاه آنان را تغییر دهید و در این میان با سربازان یا به اصطلاح Shadow هایی در بازی روبرو می‌شوید که ساخته‌ی ذهن فرد مذکور هستند و از او محافظت می‌کنند.

اکنون در Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers دیگر خبری از مبارزات نوبتی نیست، هرچند که مبارزات نوبتی بازی نیز به بهترین شکل خود بودند. بازی حالتی هک اند اسلش به خود گرفته و مبارزات بازی سرعتی دیوانه‌وار پیدا کرده است. در اصل، بازی کمی از ریشه‌های خومد فاصله گرفته ولی بدون شک هنوز آنقدر نشانه‌هایی که مهر و امضای این سری هستند را در بازی مشاهده می‌کنید که حس یک Persona به شما القا شود.

استودیوی سازنده اعلام کرده است که فردا، یک هفته قبل از انتشار بازی، آخرین تریلر مربوط به این بازی منتشر خواهد شد و بازی‌بازان می‌توانند نگاهی دیگر به این عنوان بیندازند. بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers در تاریخ ۱ اسفند ماه سال جاری (۲۰ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران ژاپنی قرار خواهد گرفت ولی متاسفانه تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی هنوز مشخص نشده است. به تازگی نیز مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بخش داستانی بازی مشخص شده است که شما می‌توانید خبر مربوطه را در این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید