نسخه‌ی کالکتور Ellie از بازی The Last Of Us 2، مجدداً در برخی از فروشگاه‌ها موجود شد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

هنگام معرفی نسخه‌های مختلف بازی The Last of Us Part 2، خبر از پیش فروش نسخه‌ی کالکتور این بازی با نام Ellie Edition به گوش رسید. اما بسیاری از علاقه‌مندان این بازی، حتی قبل این که به آخرین خط همان خبر برسند، متوجه شدند که موجودی تمامی فروشگاه‌های جهان از این نسخه، به اتمام رسیده است. حال، پس از چند ماه مجدداً تعدادی محدود از همین نسخه از بازی در برخی از فروشگاه‌های ایالات متحده موجود شده است.

نسخه‌ی کالکتور بازی The Last of Us Part 2 یا Ellie Edition، قیمتی معادل ۲۳۰ دلار دارد. البته قیمت بالای این کالکتور، به دلیل وجود تعداد زیادی از محصولات فیزیکی و دیجیتالی مرتبط به این بازی در این نسخه است. محتویات فیزیکی این نسخه شامل بازی The Last of Us Part 2، کوله‌پشتی، وصله‌ها، موسیقی‌های بازی در دیسک vinyl، فیگور Ellie، دستبند Ellie، استیل بوک، آرت بوک، پوستر، چندین پین و برچسب هستند. علاوه براین، محتویات دیجیتالی این نسخه از بازی نیز شامل محتوای نسخه‌ی پیش‌خرید، آلبوم دیجیتالی موسیقی‌های بازی، تم پویا، آواتارها و مینی آرت بوک دیجیتالی می‌شوند.

اکنون، برخی از خرده فروش‌های بازی‌های ویدیویی در ایالات متحده نظیر فروشگاه‌ GameStop، از موجود شدن مجدد این کالکتور خبر دادند. البته، این میزان موجودی، حتی بسیار کمتر از زمان انشار رسمی خبر پیش‌فروش آن است و به‌نظر می‌رسد که در حال خواندن همین خبر، آن‌ها نیز به فروش رسیده باشند.

بازی The Last of Us Part II، در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰)، به صورت انحصاری دردسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن۴ قرار خواهد گرفت.

12345678910(26 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید