نسخه‌ی آزمایشی بازی Nioh 2 اواخر فوریه بار دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار بازی ، اخبار مهم ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

با وجود اینکه بازی Nioh 2 حدود یک ماه دیگر عرضه می‌شود، اما با این حال اگر هنوز علاقه‌مند هستید تا نسخه‌ی دموی این بازی را تجربه کنید، ماه فوریه آخرین فرصت شما خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر تا به حال موفق به تجربه‌ی بازی Nioh 2 نشده‌اید و هنوز در خرید آن مردد هستید، جای هیچ نگرانی نیست زیرا استودیوی تیم نینجا به شما اجازه می‌دهد تا دو هفته قبل از انتشار رسمی بازی، به تجربه نسخه‌ی آزمایشی آن بپردازید.  اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی این عنوان پیش از عرضه‌ی آن هستید، جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ( ۲۸ فوریه‌ی ۲۰۲۰) آخرین فرصت شما خواهد بود.

این طور به نظر می‌رسد که نسخه‌ی آزمایشی بازی Nioh 2 دارای سه مرحله است و البته میزان پیشرفت شما در این نسخه به نسخه‌ی اصلی منتقل نخواهد شد. همچنین مشخص نیست که این نسخه با نسخه‌ی بتا که سال گذشته در دسترس قرار گرفته بود متفاوت باشد و اگر از کسانی هستید که نسخه‌ی بتا را تجربه کرده‌اند، احتمالا این نسخه چیز جدیدی برای شما نخواهد داشت.

 بازی مورد انتظار Nioh 2 در تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری (۱۳ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید بررسی نسخه‌ی آلفای بازی Nioh 2 به قلم مصطفی زاهدی را در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 7٫60 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید