جزئیاتی از نسخه‌ی دلاکس بازی Avengers فاش شد

بازی Avengers یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۰ و یکی از چند عنوانی است که با تاخیر در انتشار روبرو شده‌اند. حال به تازگی اطلاعات جدید از نسخه‌ی دلاکس این بازی منتشر شده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

به تازگی یکی از کاربران توییتر گزارش می‌دهد که نسخه‌ی دلاکس بازی Avengers برروی فروشگاه اکس باکس لیست شده و جالب اینکه به تازیخ انتشار آن نیز اشاره شده است. بر اساس شواهد موجود به نظر می‌رسد نسخه‌ی دلاکس بازی Avengers چهار روز زودتر از نسخه‌ی استاندارد یعنی در تاریخ  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ (۳۰ آگست ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد.

این نخستین بار نیست که نسخه‌ پرمیوم از یک بازی ویدئویی کمی زودتر از نسخه‌ی عادی آن عرضه می‌شود و در ارتباط با بازی Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ نیز شاهد موضوع مشابهی بوده‌ایم. در هر صورت تا تایید رسمی این موضوع توسط اسکوئر انیکس باید آن را به عنوان یک شایعه در نظر بگیریم.

بازی Avengers که ابتدا قرار بود آوریل امسال عرضه شود، اخیرا با تاخیر در زمان عرضه روبرو شد و بر همین اساس این عنوان با چهارماه تاخیر و در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (جمعه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۹) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 8٫60 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید