دموی عنوان The Wonderful 101: Remastered در مراسم PAX 2020 قابل بازی خواهد بود

پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) اخیرا یک کیک استارتر برای ریمستر یکی از ناموفق‌ترین عناوینشان، The Wonderful 101، برگزار کردند. شکست نسخه‌ی اصلی بازی اتفاقا مردم را تشویق کرد که در این کیک استارتر شرکت کنند و باعث شد که این کمپین به شدت موفق شود و یکی پس از دیگری به اهدافش دست یافته و اهداف جدیدی تعریف کند. حالا ما می‌توانیم در دمویی که در رویداد PAX قابل بازی خواهد بود، اولین نگاهمان را به این ریمستر داشته باشیم.

طبق اعلامیه‌ای که در همان کمپین کیک استارتر منتشر شد، یک دموی قابل بازی از عنوان The Wonderful 101: Remastered در رویداد PAX 2020 در دسترس هواداران خواهد بود. در کنار این دمو، یک پنل با عنوان “۱۰۱ چیزی که در مورد پلاتینیوم گیمز نمی‌دانستید” قرار خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که این پنل چه چیزهایی را پوشش خواهد داد اما احتمالا باید چیز جالبی باشد.

The Wonderful 101: Remastered در سال جاری برای پلی‌استیشن ۴، سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. PAX 2020 از تاریخ ۸ اسفند (۲۷ فوریه) تا ۱۲ اسفند (۱ مارس) ادامه خواهد داشت و پنل پلاتینیوم گیمز در تاریخ ۱۰ اسفند (۲۹ فوریه) برپا خواهد شد. کمپین کیک استارتر این عنوان نیز هنوز در جریان است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید