تصاویر و جزئیات جدیدی از Resident Evil Resistance منتشر شد | بازگشت اسپنسر و الکس وسکر

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

در حالی که اکثر توجهات معطوف بازی Resident Evil 3 Remake و رویارویی با نمسیس (Nemesis) دوست‌داشتنی است اما به‌تازگی شرکت کپکام (Capcom) اطلاعات جدیدی از عنوان چندنفره‌ی Resident Evil Resistance منتشر کرده است تا بازی‌بازان را هرچه بیشتر با شخصیت‌ها و فضای بازی آشنا کند.

همان‌طور که می‌دانید پیش‌زمینه‌ی این بازی بدین صورت است که شما و دوستانتان در مکان‌هایی خطرناک تحت آزمایش شخصیت‌های منفی سری Resident Evil قرار گرفته‌اید و ناچار هستید جهت بقا و جان سالم به‌در بردن از این آزمایشات، دشمنانتان که شامل زامبی‌ها و دیگر موجودات تغییرجهش‌یافته می‌شوند را نابود کنید. در جدیدترین جزئیات منتشر شده از این بازی، کپکام از دو نفر از شخصیت‌های منفی این بازی که شما را دست‌مایه‌ی سرگرمی خود کرده‌اند پرده برداشته است.

این دو شخصیت شامل ازول ای. اسپنسر (Ozwell E. Spencer)، هم‌بنیان‌گذار شرکت آمبرلا و الکس وسکر (Alex Wesker)، خواهر آلبرت وسکر (Albert Wesker)، می‌شوند که در ادامه می‌توانید جزئیات رسمی و تکمیلی مربوط به آن‌ها را مطالعه کنید:

الکس وسکر: از زمان وقایع Resident Evil Revelations 2 او برای دستیابی به اهدافش از ابزارهای غیرمستقیم‌تری استفاده می‌کند. به‌عنوان شخصیتی منفی که از قرار دادن قربانیانش در شرایط ترسناک و آزمایش‌های روانشناسی لذت می‌برد، وی به‌خوبی می‌تواند مغز متفکری کامل باشد. سبک بازی او به این‌گونه است که تاکید بسیار زیادی بر استفاده از تله‌های مختلف دارد و در عین حال با دست‌کاری نقشه و گذاشتن موانع و قرار دادن زامبی‌های پیشرفته، سعی می‌کند سرعت بازی‌بازان را کم کند. اگر هنوز متقاعد نشده‌اید باید بگوییم زمانی که او جدی‌تر می‌شود، می‌تواند گیاه گوشت‌خوار شروری به‌نام Yateveo را نیز فرا بخواند تا حسابی از شما پذیرایی کند. این اسلحه‌ی بایولوژیکیِ ثابت شاید از جایش تکان نخورد اما در زمان و مکان مناسب می‌تواند مانعی بسیار جدی برای بازماندگانی که جهت بقای خود تلاش می‌کنند باشد.

ازول ای. اسپنسر: یکی از شخصیت‌های منفی سری Resident Evil که در تاریکی و در پشت پرده اهدافش را پیش می‌برد و ترجیح می‌دهد دیگران کارهای کثیفش را انجام دهند. ازول ای. اسپنسر به‌عنوان چهارمین شخصیت منفی Resident Evil Resistance از امکانات بیشتری برخوردار است. وی که از موقعیت خود به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران آمبرلا لذت می‌برد، از فناوری‌های پیشرفته‌ی این شرکت برای عذاب دادن بازماندگان استفاده می‌کند. برخلاف دیگر شخصیت‌های منفی بازی که از اسلحه‌های بایولوژیکی قابل‌کنترل بهره می‌برند، ازول مکان‌های مخصوصی در اختیار دارد که بازماندگان به محض ورود به آن‌ها آسیب شدیدی محتمل شده و نوار سلامتی‌شان کاهش می‌یابد.

همچنین تصاویر جدیدی از نقشه‌های قابل‌بازی در این عنوان نیز منتشر شدند که شما را به تماشای آن‌ها دعوت می‌کنیم:

Casino: مکانی سرگرم‌کننده برای کسانی که دنبال وحشت می‌گردند… و صد البته شخصیت‌های منفی دسیسه چین. دستگاه‌های بازی و ژتون‌هایی که بر کف زمین پخش شده‌اند به‌خوبی روایت‌گر چگونگی متروکه شدن شهر پس از فروپاشی راکون سیتی هستند.

Abandoned Park: پارکی ترسناک که در حومه‌ی راکون سیتی واقع شده است. این مکان نیز پس از حمله‌ی زامبی‌ها و اسلحه‌های بایولوژیکی به حال خود رها شده است. حالا هیولاهای واقعی و غیرواقعی (تخیلی) صبورانه به انتظار بازدیدکنندگان ایستاده‌اند.

Resident Evil Resistance همراه با عنوان Resident Evil 3 Remake در روز جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 9٫55 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید