جف کیلی در رویداد E3 2020 حضور نخواهد داشت

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

به نظر می‌رسد رویداد بزرگ صنعت بازی‌سازی امسال با تغییر بزرگی روبروست. سونی (Sony) بار دیگر در رویداد شرکت نخواهد کرد و ظاهرا حتی نینتندو (Nintendo) هم در آن حاضر نخواهد بود. حالا، با اعلام عدم حضور یکی دیگر از نمادهای این صنعت، E3 2020 ضربه‌ی دیگری دریافت می‌کند.

جف کیلی (Geoff Keighley) در مصاحبه با هالیوود ریپورتر (Hollywood Reporter) تایید کرد که در مراسم امسال حضور نخواهد داشت. او گفت که این تصمیم از طرف او تصمیم سختی بوده و او هنوز میخواسته توسعه‌دهندگانی که هنوز در این رویداد شرکت می‌کنند را حمایت کند. ظاهرا کیلی با رویکرد و مسیر حرکت E3 چندان راحت نیست. او در این مصاحبه گفت:

برای ۲۵ سال گذشته من در تمامی رویدادهای Electronic Entertainment Expo شرکت کرده‌ام. پوشش دادن، میزبانی کردن و به اشتراک گذاشتن E3 یک بخش مهم از هر سال من، اگر نگوییم یک بخش تعیین کننده از تمام زندگی‌ام، بوده است. در مورد این که چه چیزی درباره‌ی E3 2020 بگویم خیلی بحث کرده‌ام.در حالی که می‌خواهم از توسعه‌دهندگانی که کارشان را در این رویداد به نمایش می‌گذارند حمایت کنم، باید با شما هواداران در مورد این که چه چیزی از من انتظار داشته باشید، آزاد و صادق صحبت کنم.

جف یکی از قدیمی‌ترین چهره‌ها در صنعت بازی‌سازی بوده است و مراسم The Game Awards را در سال ۲۰۱۴ پایه گذاری کرده است. این رویداد تبدیل به یکی از بزرگترین رویدادهای این صنعت شده است و در بعضی جنبه‌ها حتی گوی سبقت را از E3 هم ربوده است. دقیقا مشخص نیست کیلی با کدام بخش از E3 2020 راحت نیست اما احتمالا این موضوع به اعلامیه‌ی اخیر ESA مبنی بر این که E3 2020 بیشتر بر روی سلبریتی‌ها و مقامات شرکت‌ها تمرکز خواهد داشت، مربوط می‌شود. در هر صورت، غیبت این چهره برای E3 ضربه‌ی سختی خواهد بود مخصوصا به این دلیل که او بخش Colosseum رویداد را میزبانی می‌کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید