ویدئوی جدید The Last of Us Part II شخصی‌سازی اسلحه‌ها و انیمیشن شگفت‌انگیز بازی را به‌تصویر می‌کشد

اگر پیگیر اخبار بازی The Last of Us Part II باشید حتماً می‌دانید که روز گذشته از سوی استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) اعلام شد این عنوان در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و دموی قابل‌بازی آن نیز در نمایشگاه Pax East 2020 در دسترس قرار خواهد داشت. باتوجه به خبرهای اخیر، پس شاید خیلی دور از انتظار نباشد که از این پس شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات متنی و ویدئویی بیشتری از این بازی باشیم.

به‌تازگی یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر به نام Monakatyusa ویدئوی جدیدی از The Last of Us Part II منتشر کرده است که الی (Ellie) را در حال شخصی سازی اسلحه‌ها نشان می‌دهد. این ویدئو که خیلی هم طولانی نیست به‌طرز شگفت‌انگیزی انیمیشن بسیار روان و پرجزئیات بازی را به تصویر می‌کشد و به‌نوعی دوباره به ما یادآوری می‌کند که ناتی داگ همیشه در بخش پویانمایی بازی‌های خود یک قدم جلوتر از سایر رقبا قرار دارد. در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو

همان‌طور که مشاهده می‌کنید.، در نسخه‌ی دوم سری The Last of Us قادر خواهید بود تغییراتی مانند تعویض لوله‌ی اسلحه به‌منظور افزایش قدرت آسیب زنندگی، افزایش حجم خشاب و انتخاب دوربین با درجه‌ی بزرگ‌نمایی بیشتر را برروی اسلحه‌ها اعمال کنید. ارتقای اسلحه‌ها نیز مانند گذشته توسط بخش‌های جداگانه‌ای که در سرتاسر نقشه‌ی بازی پنهان شده‌اند صورت می‌گیرد.

بازی The Last of Us Part II در روز جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰ میلادی) توسط سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) به‌صورت انحصاری در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن به قلم مصطفی زاهدی را مطالعه و برای بررسی عملکرد فنی نسخه‌ی دموی The Last of Us Part II، تحلیل فنی چهل و نهم را از طریق وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

12345678910(48 رای, میانگین آرا 9٫19 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید