بازی The Division 2 هم‌اکنون برروی تمام پلتفرم‌ها با قیمت تنها سه دلار به فروش می‌رسد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

بازی The Division 2 قرار است تا به زودی بزرگ‌ترین بسته‌ گسترش دهنده‌ی خود یعنی Warlords of New York را دریافت کند. خبر خوب این است که اگر تا به حال این عنوان را تجربه نکرده‌اید و قصد خرید آن را دارید، هم‌اکنون می‌توانید The Division 2 را تنها با پرداخت ۳ دلار بدست آورید.

البته باید اشاره کنیم که شما با خرید The Division 2، تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده برای بازی را نیز بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی دریافت خواهید کرد. پس شما می‌توانید پیش از انتشار بسته بزرگ Warlords of New York، به تمام محتویاتی که از زمان عرضه تا امروز برای The Division 2 منتشر شده‌اند، دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را تجربه کنید.

در نظر داشته باشید که تخفیف مشخص شده تا تاریخ سه شنبه ۱۳ اسفند (۳ مارس ۲۰۲۰) اعتبار داشته و فعلاً  تنها در منطقه‌ی آمریکا در دسترس قرار دارد. جهت خرید بازی برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، به ترتیب به فروشگاه‌های پلی‌استیشن، مایکروسافت و یو‌پلی مراجعه کنید.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر مشاهده‌ی نقد و بررسی ویدئویی و هایلایت بازی، نقد و بررسی متنی آقای محمد آریامقدم تحت عنوان «شکوه فراموش شده، ابرقدرت سقوط کرده» را نیز مطالعه کنید.

12345678910(15 رای, میانگین آرا 9٫07 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید