سرویس Pokemon Home شروع به فعالیت کرد

سرویس Pokemon Home که در ماه جاری میلادی قرار بود تا عرضه شود، هم‌اکنون در دسترس دارندگان Nintendo Switch قرار گرفت. این سرویس، به‌وسیله فضای ابری خود، بین نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند ارتباط برقرار می‌کند.

سرویس Pokemon Home که سرویس Pokemon Bank را به عنوان زیر مجموعه‌ی خود می‌بیند، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بین گوشی‌های هوشمند خود و کنسول‌های نینتندو ارتباط قرار کنند و به مبادله‌ی اطلاعات و فایل‌های خود بپردازند. همچنین، سه نسخه از این اپلیکیشن عرضه شده است که یکی مختص به کنسول سوییچ است و دیگر اپلیکیشن‌ها مختص به سیستم عامل‌های اندروید و iOS خواهد بود.

علاوه براین، چندی پیش نینتندو از قیمت‌ها و اشتراک‌های مختلف این سرویس نیز رونمایی کرد که طبق آن، اشتراک ویژه‌ی یک ماهه‌ی این سرویس ۳ دلار، سه ماهه ۵ دلار و یک ساله ۱۶ دلار خواهد بود. از طرفی دیگر، نسخه‌ای رایگان از این سرویس نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که محدودیت‌های بسیار زیادی نسبت به سرویس ویژه‌ی آن خواهد داشت. در واقع، بازی‌بازانی که از نسخه رایگان Pokemon Home استفاده می‌کنند، قادر به استفاده از قابلیت‌های Pokemon Bank نخواهند بود.

اما، شرکت Pokemon به مناسبت شروع فعالیت سرویس Pokemon Home، یک ماه ابتدایی استفاده از قابلیت‌های Pokemon Bank را رایگان نموده است تا بازی‌بازان با مزایای آن آشنا شوند. سرویس Pokemon Bank، سرویس ذخیره سازی در ۳DS و همچنین قابلیت‌های مربوط به Poke Transporter که برای انتقال Pokemon از بازی های DS به Pokemon Bank استفاده می‌شوند را شامل می‌شود.

همانطور که اشاره شد، سرویس Pokemon Home، هم اکنون برروی کنسول سوییچ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید