حجم بازی Dreams مشخص شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

بالاخره حجم نهایی بازی Dreams برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد و شما می‌توانید به راحتی و در زمان بسیار کمی این بازی را دانلود و تجربه کنید.

بیشتر عناوینی که ما هر روز مشاهده می‌کنیم، ساخته‌ی استودیوهای مختلفی بوده ولی اکثرا دارای ایده‌ای تکراری، روندی مشابه یا حداکثر با کمی خلاقیت هستند. شاید بتوان بازی Death Stranding را در چند سال اخیر تنها عنوانی دانست که خلاقیت به خرج داده بود و همین خلاقیت نیز بهای مربوط به خود را داشت: بسیاری از بازی‌بازان از خلاقیت‌های موجود در این عنوان لذت نبردند و معتقد بودند که این بازی آن‌طور که باید و شاید رسالت اصلی خود را انجام نمی‌دهد، از طرفی دیگر نیز بسیاری از بازی‌بازان از Death Stranding نهایت لذت را بردند و در دنیای زیبای این عنوان غرق شدند.

اما زمانی که خلاقیت به رکن اصلی و پایه‌ی گیم‌پلی یک بازی باشد، همه چیز متفاوت خواهد بود. Dreams عنوانی است که نمی‌خواهد خلاقیت سازندگان را به رخ بکشد، بلکه می‌خواهد بازی‌بازان خلاقیت به خرج دهند و همه چیز ساخته‌ی دست آنان باشد. در اصل، سازندگان برای شما هیچ بازی نساخته‌اند، بلکه امکاناتی بسیار گسترده را در اختیار شما قرار داده‌اند تا خود شما بازی مخصوص خودتان را بسازید. شما می‌توانید هر چیزی را که بخواهید، بسازید و در اختیار دیگر بازی‌بازان قرار دهید. همچنین می‌توانید از ساخته‌ی دیگر بازیکنان نیز استفاده کرده و از خلاقیت و زایده‌ی ذهن آنان لذت ببرید.

اکنون حجم مورد نیاز برای اجرای این بازی برروی پلی‌اسیتشن ۴ مشخص شده و شما می‌توانید با دانلود تنها ۶٫۴ گیگابایت، این بازی یا شبیه‌ساز بازی‌ سازی را برای کنسول خود داشته باشید. شما همچنین می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی این بازی را نیز در این نشانی مشاهده کنید.

Dreams در روز جمعه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد که این احتمال نیز وجود داشته باشد که این بازی برای دیگر پلتفرم‌ها و کنسول‌ها نیز عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید