سینما فارس: نقد و بررسی انیمه The Anthem of the Heart | ندای قلب

مقالات ، نقد و بررسی ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

The Anthem of the Heart انیمه‌ای است در ژانر درام که به کارگردانی تاتسویوکی ناگی و نویسندگی چوهیوا بوستر در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است.

یکی بود یکی نبود

انیمه بدون هیچ درنگی به سراغ داستان خود می‌رود و شروع به توضیح درمورد خیال‌ پردازی‌های خود می‌کند. شروع داستان مهم‌ترین نکته‌ای است که خیال پردازی انیمه را جذاب نشان می‌دهد که این انیمه در این امر عملکرد قابل قبولی داشته است، هرچند برخی از اتفاقات کمی غیر منطقی به نظر می‌رسد اما اتفاقات آغازین این انیمه دقیقا آن شکلی است که می‌تواند یه داستان جذاب را به نمایش بگذارد. پس از اتفاقات ابتدایی داستان با تخیلات کودکانه‌ای که از شخصیت اصلی خود بدست آورده است شروع به داستان گویی می‌کند و راه خود را با این تخیلات به سمت زندگی واقعی می‌کشاند و این کار باعث می‌شود که همه چیز دقیقا به شکلی پیش برود که شخصیت اصلی این انیمه بتواند در آن به ماجراجویی بپردازد.

ادامه نقد را در سینما فارس بخوانید.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • sasuto گفت:

    ایده ی خیلی خوبی داشت و خدایی اول و اخر انیمه عالی بودن ولی به نظرم وسط انیمه داستان یکم کشش خودش رو از دست داد مخصوصا سر بخش عشقی داستان که اصلا ازش راضی نبودم چون معمولا توی انیمه ها همچین اتفاقی نمی افته و خواستن به واقعیت بیشتر نزدیک باشه ولی من به شخصه انتظار چیز دیگه ای رو داشتم .

    4Thumb up 0Thumb down
  • The.13eauty گفت:

    وای چقد انتهای این انیمه عالیه مخصوصا موسیقیاش

    2Thumb up 0Thumb down