بسته الحاقی Bad Seeds برای بازی Dead Cells منتشر شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

مورد انتظار‌ترین بسته الحاقی بازی Dead Cells با نام Bad Seeds هم‌اکنون بر‌روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴،‌ اکس باکس وان و نینتندو سوییچ با قیمت ۵ دلار در دسترس است.

استودیو‌ی سازنده‌‌ی بازی یعنی موشن توینز (Motion Twins)،‌ تریلری را به مناسبت انتشار این بسته‌ الحاقی منتشر کرده است که بسیار خشن و در عین حال بامزه است. در این تریلر شاهد قتل و عام دسته زیادی از دشمنان توسط شخصیت اصلی هستیم که در بین آن‌ها، یک بچه‌ قارچ موفق می‌شود تا از دست شخصیت اصلی فرار کرده و فرصت این را بدست می‌آورد که سر قطع شده‌ی پدر خود را کاشته و او را از نو پرورش دهد.

بسته‌ Bad Seeds،‌ محتوای نهایی بازی نیست و همچنان بسته‌های دیگری برای این بازی در راه خواهند بود؛ اما به هر حال مکان‌های جذاب و چالش برانگیزی را به بازی اضافه می‌کند. در این بسته، مکانی به اسم Arboretum به بازی اضافه می‌شود که محیط و موجوداتی زیبا و سرسبز دارد اما فقط برای گول زدن شما طراحی شده‌اند  و هر کدام از آن موجودات،‌ به شدت خطرناک و کشنده هستند. همچنین محلی به نام The Swamp وجود دارد که قدم به قدم‌ آن‌ پر از کمین دشمن است و اگر قدمی را اشتباه بردارید، در یک چشم به‌هم زدن جان خود را از دست خواهید داد.

بازی Dead Cells از زمان انتشار تاکنون، ۱۷ بروز‌رسانی مختلف را دریافت کرده است که برخی از آن‌ها،‌تغییرات زیادی را در بخش گیم‌پلی اعمال کرده‌اند. بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سویچ در دسترس است.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید