ویدئوی جدید بازی Halo Infinite به موتور Slipspace Engine اختصاص دارد

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

به تازگی ویدئوی جدیدی در رابطه با بازی محبوب و مورد انتظار Halo: Infinite  منتشر شده است که در این ویدئو، اعضای استودیوی ۳۴۳ در رابطه با موتور اختصاصی این بازی با نام Slipspace Engine به صحبت می‌پردازند.

با وجود اینکه مدت زمان زیادی از معرفی و رونمایی از بازی Halo: Infinite می‌گذرد اما اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست و سازندگان نیز جزئیات زیادی را از بازی Halo: Infinite به اشتراک نمی‌گذارند. اما موضوعی که تیم سازنده به وفور در مورد آن صحبت کرده، موتور بازی است. بر همین اساس به تازگی ویدئوی جدیدی از بازی Halo: Infinite منتشر شده که در این ویدئو، اعضای استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در ارتباط با موتور اختصاصی این بازی با نام Slipspace Engine و اینکه چرا ساخت این موتور برای توسعه‌ی بازی Halo: Infinite ضروری بود به صحبت می‌پردازند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

فرانک اوکانر (Frank O’Connor)، کارگردان فرنچایز Halo در این رابطه می‌گوید:

ما باید موتوری را خلق می‌کردیم که برای توسعه‌ی بازی‌ها در نسل آینده قدرتمند‌تر و در عین حال دارای سرعت بالاتری باشد و این موضوع کار سازندگان و مهندسان برای کار برروی این موتور و اعمال تغییراتی در آن را ساده‌تر و آسان‌تر‌ می‌سازد. این پایه و اساس فنی برای ساخت بستری برای آینده‌ی سری Halo بسیار ضروری است.

دیوید برگر (David Berger)،  کارگردان فنی بازی اضافه می‌کند:

شما باید ابزاری را بسازید و ویژگی‌های جدید را حلق کنید که تا پیش از این به آن فکر نمی‌شد. شما باید فضایی را در اختیار تولیدکنندگان محتوا قرار دهید تا آن‌ها بتوانند ایده‌های فراتری را پیاده کنند

با توجه به اینکه استودیوی ۳۴۳ ایندستریز بسیار برروی قدرت موتور Slipspace Engine  حساب باز می‌کند بسیار کنجکاویم که بدانیم این موتور چه ویژگی‌های جدید را در بازی Halo: Infinite به ارمغان آورده است.

تاریخ دقیق انتشار بازی Halo Infinite، هنوز مشخص نیست، اما این بازی قرار است تا در اواخر سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. برای اطلعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی جدید منتشر شده از بازی Halo: Infinite با عنوان هیلو بازهم می درخشد؟ | انتظاراتی که از Halo Infinite داریم به قلم مصطفی زاهدی در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید