نسخه‌ی ۱۰۰ دلاری Call Of Duty: Modern Warfare به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

نسخه‌ی Battle Pass Edition بازی Call of Duty: Modern Warfare، در زمان انتشار فصل ۲ این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. این نسخه، شامل بازی و آیتم‌های اضافی نظیر اسلحه‌های مختلف خواهد بود. ضمناً، این نسخه در زمان عرضه‌ی فصل ۱ این بازی نیز دردسترس بازی‌بازان بوده‌ است.

همچنین، این نسخه از بازی تعداد ۳۰۰۰ Points را به حساب بازی‌بازان واریز می‌کند که برای خرید بتل‌پس فصل ۲ این بازی کافی خواهد بود. علاوه براین، فصل ۲ این بازی خود شامل محتواهای رایگانی نظیر نقشه‌ی Rust از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهد بود. از جمله آیتم‌های دیگر این نسخه، می‌توان به یک چاقوی شخصی سازی شده، اسلحه‌های XRK و سه اپراتور All Ghillied Up، Crew Expendable و War Pig نیز اشاره نمود.

همانطور که اشاره شد، نسخه‌ی Battle Pass Edition این بازی، قیمتی ۱۰۰ دلاری دارد و به‌زودی در فروشگاه‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب، اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، با عرضه‌ی چنین نسخه‌هایی از بازی، می‌تواند تا درآمدهای خود را تا حد بی‌سابقه‌ای افزایش دهد. در واقع، این درآمدها به قدری هستند که اکتیویژن بلیزارد، تصمیم دارد تا نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Call of Duty که احتمالاً مملو از بخش‌های خرید درون برنامه‌ای هستند را در سال جاری منتشر کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare، هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. همچنین، می‌توانید تا نقد و بررسی و تحلیل فنی اختصاصی گیمفا از این بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید