هجوم اسکلت‌های دو سر به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 دردسر‌ ساز شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

هجوم هکر‌ها به بخش آنلاین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، دردسر‌ها و داستان‌های عجیبی را بوجود آورده است.

همانند بسیاری از بازی‌ها، بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 نیز مورد حمله‌ی هکر‌ها قرار گرفته است و شاهد اتفاقات خنده‌دار و بعضا عذاب آوری هستیم. در گذشته گزارش شده بود که بعضی از بازی‌بازان در حال تبدیل شدن به دینامیت و یا تلپورت شدن از مکانی به مکان دیگر هستند،‌ اما به تازگی تعداد زیادی اسکلت دو سر به بخش آنلاین این بازی حمله کرده‌اند و در حال حمله کردن به بازی‌بازان هستند.

این اسکلت‌ها که به تازگی از قبر بازگشته‌اند،‌ هیچگونه سلاح‌ خاصی را با خود حمل نمی‌کنند و تنها با مشت و لگد به شما حمله‌ور می‌شوند. زمانی که یوتیوبری به نام Keisenberg_ از حمله‌ور شدن تعدادی اسکلت دو سر به این بازی خبر داد، به دروغگویی متهم شد، اما او به تازگی ویدیویی را منتشر کرده است که وجود این اسکلت‌های دو سر را تایید می‌کند و البته او در این ویدیو، نشان می‌دهد که حتی با شلیک کردن به سمت این اسکلت‌ها نیز نمی‌توانید آن‌ها را از بین ببرید.

اما Keisenberg_ تنها بازی‌بازی نبود که با این مشکل رو به رو شده است؛ در ادامه تعداد زیادی از بازی‌بازان دیگر خبر از حمله‌ی همزمان دو اسکلت دو سر داده‌اند که وضعیت را ترسناک‌تر و سخت‌تر می‌کند.

اما آیا واقعا این یک هک است؟ در حال حاضر مادی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی منتشر شده است که به شما اجازه می‌دهد تا در نقش اسکلت‌های دو سر به بازی بپردازید و به نظر می‌رسد، شخصی از همین ماد استفاده کرده است تا شیطنت‌های خود را بر‌روی بازی‌بازان اجرا کند.

بازی Red Dead Redemption 2، هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. همچنین، می‌توانید  نقد و بررسی اختصاصی گیمفا از این بازی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید